Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerek vs. Megcsalás, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek vs. Megcsalás, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Elég abszurd helyzetbe kerültem és fogalmam sincs mit tegyek.

A párommal 3 éve vagyunk együtt, fél éve jegyesek vagyunk.

Egyik nap elém állt, és azt mondta, hogy el kell mondania valamit, mert az esküvőnk előtt - nyárra tűztük ki - jó, ha tudom és nem bírja tovább magában tartani, mert szeret... Kiteregette a szennyest, elmondta, hogy volt egy félrelépése, de az volt az első és utolsó. Akkor, amikor én a szüleimnél voltam 2 napig vidéken az esküvőnk ügyében. (múlthét vasárnap ill. e hét hétfő)

Én elküldtem itthonról egy haverjához, mert baromira bántott a dolog és egyedül akartam lenni, ugyanis én akkor már tudtam, hogy babát várok, és készültem a meglepetéssel, amit odaadok neki és mindenki boldog, erre a hétvégére terveztem.

De fogalmam sincs, hogy most mit tegyek.

Készülünk az esküvőre, gyerekünk lesz, ő beközöl egy ilyet és minden a feje tetejére áll.

Mégis, mit lehet tenni egy ilyen helyzetben?

Szeretem, de megcsalt, és jelenleg a lélek nem visz rá, hogy elmondjam neki, hogy apuka lesz (meg azt sem tudom hogyan... köszi, hogy megcsaltál, szülök neked egy gyereket?!), hiszen baromira bánt a dolog és szörnyen vagyok amiatt, hogy életem legboldogabb híre (a baba) egy ilyen történéssel társul.


Mikor, hogyan mondjam ezt el neki? Hogyan kéne ezt megoldani? Hogy lehet így békében és nyugalomban gyereket nevelni? Mi legyen az esküvővel?

Ilyen és ehhez hasonló kérdésekre keresem a válaszokat, de a legfőbb kérdésem: ti az én helyemben mit tennétek? Mi a leghelyesebb és legjobb döntés?


Elvesztem teljesen és nincs kivel megbeszélnem ezt, mert mindenki az esküvőre készül nagy elánnal, én meg itt ülök várandósan, megcsalva, a párom meg a haverjánál tanyázik azóta, mert jelenleg a harag és a csalódottság miatt egyszerűen nem bírok meglenni mellette sokáig.



2018. márc. 31. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Kemény. Nos...3 ev? Legkozelebb majd 5-10 ev utan vallalj gyereket. Az emberi termeszet kiszamithatatlan. Es itt van egy jeles peldaja, gondolom biztal benne, nagy hiba volt. Jobban ki kell ismerni valakit. 3 ev keves. Szerintem 5-10 ev az a ido, ami alatt kilehet ismerni egy embert “valamennyire”, es csak utana mindent, eljegyzes, hazassag, gyerek. Mond el neki, felesleges szerintem ezt varatni, az eskuvo szerintem kuka, nezd el neki, nyeld le, bekulj ki vele majd es fogadd el. Vagy dobd ki, es allj meg egyedul. Nagy terhet vettel a nyakadba. Kellemes unnepeket. 🐇🐣🐥💐🌺
2018. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Ezzel nincs semmi gond. Majd a kölököt felneveli az anyu-apu, a kislányuk kap a pofájára, hogy esküvő előtt álltak, és félrekefélt a szerető. Gyerek lesz, csávó sehol. Anyunak-Apunak meg a zsebikébe kell nyúlni. Illetve nehezebb lesz párt is találni mert 2018ban szerintem nem akarja nevelni senki sem más gyerekét.
2018. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Legelőször azt gondold át, hogy egyedül is fel akarnád-e nevelni a gyereket!!! Ha nem akarod elvetetni (vagy már nem tudod), akkor mindenképpen az a legfontosabb, hogy nyugalomban éld meg a terhességet, a sok stressz nem tesz jót a babának se neked.


Ha mindenképpen meg akarod tartani(vagy nem tudod elvetetni), akkor azt gondold át, hogy meg tudsz-e bocsátani a vőlegényednek. Elvégre egy gyereknek egy szerető család lenne a legfontosabb anyával apával, egy nyugodt környezet, amit csak akkor tudsz neki megadni, ha te magad is boldog vagy/nincs ilyen feszültség köztetek, mint most.


Ha meg tudsz bocsátani a vőlegényednek (idővel), akkor egy hatalmas beszélgetést javsolnék, mindent alaposan átrágni, miért tette, stb, és elkezdeni a lelki sebek gyógyítását - az esküvőt pedig neked kell tudnod, hogy így is akarod-e nyáron, vagy inkább lefújni most, és később tényleg megtartani, ha olyan lesz a helyzet.

Ha nem tudsz megbocsátani neki, akkor lefújni az esküvőt, különköltözni, és a gyereket így nevelni.


Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél, elképesztően rossz lehet neked!

Kitartást!

2018. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled, de sajnos kitűnő példa vagy arra, hogy házasságon kívül miért nem szabad gyereket vállalni.
2018. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Édes istenem. Nagyon sajnálom! A megcsalàst mivel magyaràzta? Bulizott berugott bepànikolt? Mindenképp vissza hívnàm a havertól. Leülnék vele közölném, hogy babàt vàrok és meg kérném, hogy magyaràzza el, hogy ha már ilyenkor nem tudja magàt tűrtőztetni miért maradj vele. Muszàj beszélned vele minél előbb...ha utàna egyedül akarsz lenni szíved joga. Gondolj a babàdra. Ő egy csoda akàr mi is van akàr hogy is lesz. Tarts ki
2018. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Köszönöm WeekendS nevű felhasználonak az alábbi privát levelét, amit NEM KÉRTEM! Akárki ír ezután privát levelet, mindig ki fogom nyilvánosan pakolni:


"Jah, házzal, autóval vállajunk gyereket, ha a nő éppen gondol egyet amiért a Férfi meg dolgozott elég keményen, a nő nem adott bele semmit, elvenni a Férfitól azt amiért dolgozott teljesen JOGOS Szerintem is.. :D


Na nekem ezért ha házasságot kötök A NEVEMEN NEM LESZ SEMMI PONT EZ MIATT. Ha a nő lépni akar, ne vigyen semmit. :) Havi 1,5milla kereset, ill külföldi rendszámos autóm van ami nem is Unió szóval ez van a nevemen azt meg baszhatja a magyar állam, elvégre nem egy olcsó autó de nem számít ez most ide. A házat meg majd a tesóm nevére át íratom a házasságkötése első napja előtt és Pont."

2018. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A privat uzeneteket nem szabad kitenni ide. Tilltas jar erte.
2018. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6!!!


Ne törődj a WeekendS nevű felhasználóval, nekem is privátot írt (a 3. hsz. vagyok), és össze-vissza hadovált, olyan mondatot idézett tőlem, amit le se írtam. :D


Szerintem nem tud szöveget értelmezni.

2018. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
És azért nem jár tiltás, hogy ez a balf@#sz sokakat zaklat nem először?
2018. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát!


WeekendS nevű felhasználó engem is megtalált privát üzenetben, nagyjából olyan szöveggel, mint amit a második válaszoló írt, de töröltem. Ezzel együtt szeretném elmondani, hogy nem opció, hogy anyu-apu perkál vagy felnevelik a gyerekem, mert Ő az enyém. Van saját fizetésem, anyagi hátterem, így egyedül is vállalom.

Nem opció az sem, hogy elvetessem, ugyanis eddig nagyon úgy nézett ki, hogy természetes úton nem lehet kisbabánk, számomra azért is ilyen nagy dolog ez, csak nem gondoltam, hogy a párom félrelép, ugyanis hiába vagyunk együtt 3 éve, 6 éve ismerem, barátságból lett szerelem még egyetemről. Úgyhogy nem az évekkel van a gond.


És akkor itt jön az is, hogy nem tudta megindokolni, hogy miért tette amit tett, mert sajnos nagyon nehezen viseltem ahogy meghallottam a vallomást, és jóformán azonnal elküldtem, mondván nekem ezt át kell gondolnom. Lehet, hogy ez hiba volt, de akkor és ott azt hittem, hogy elnyel a föld, annyira letaglózott amit mondott.

Azóta keresett már többször is, látszott rajta és érezhető volt a megbánás részéről, na meg nem felejtem el, hogy mégiscsak magától vallotta be, de sajnos attól még megtörtént.


És megfogadom a tanácsot, holnap beszélni fogok vele, a baba érdekében is. De eddig csak ez biztos, a házasság számomra most egy hatalmas kérdőjel.


Mégegyszer nagyon köszönöm, hálás vagyok nektek!

2018. márc. 31. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!