Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek tetszene, ha megszabnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszene, ha megszabnak, hogy mennyi időre utazz el?

Figyelt kérdés
Mikor ott vagyok inkább a haverokkal lóg,amint el merek utazni,nyavog hogy mikor megyek vissza. Holott megbeszeltuk,hogy mikor,de menjek előbb. Nekem is van külön életem dolgaim,elég időt töltünk együtt,de neki sémi sem elég. Olyan mintha ki akarna sajátítani.
2018. márc. 31. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ki akar sajátítani - jól látod.

Társaságnak ott vannak a haverjai, téged meg nem kell felfújni, mint egy guminőt.

2018. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!