Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom meg sem kérdezi milyen napom volt?

Figyelt kérdés
Csak esténként találkozunk, addig suli/munka van. Én nem kérdezhetem meg milyen napja volt, mert leolt, hogy megint mennyire szar napja volt. Viszont ő sosem kérdez tőlem semmit. Vagy hogy mit csináltam ma? Ezért van hogy igazából egy egész este alig szólunk egymáshoz. Ha napközben irok neki valamit, akkor csak egy lájkjellel válaszol. De ha elkezdek mesélni valamit akkor figyel meg minden, de amúgy olyan mintha teljesen leszarna. Ez nem normális igaz?
2018. ápr. 1. 07:03
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szuper lehet egy ilyen emberrel együtt lenni.
2018. ápr. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem szeret. Dobd ki.
2018. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Igaz, ez nem normális.
2018. ápr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem normális. Ez olyan, mintha nem érdekelnéd.
2018. ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Robogtok a szakítás felé.Nem az a kérdés,hogy elváltok e,csak az a kérdés,hogy mikor.Nem hinném,hogy a párod megváltozik,az valószínűbb,hogy egyre érdektelenebbé válik irányodban.
2018. ápr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen napod van? Nekem Kelet felől támadó, időnként aszályt és forróságot előidéző, nagy sárga színű.
2018. ápr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

Most mi a baj azzal hogy nem kérdezi meg hogy "milyen napod volt?" ha akarsz valamit mesélni akkor mondd el magadtól,ne várd,hogy kérdéseket tegyen fel neked. Mintha egy vallatáson lennél. Csak kezdj el neki mesélni és akkor hátha ő is reflektál rá érdemben. Ha napközben meg írogatna nekem a párom részemről hamar elveszne az érdeklődés nagyon unalmasnak tartanám. Csak akkor írjon valamit ha nagyon fontos. Lehet ő nem szeret facebookon pötyögni. Én sem. Senkinek sem szoktam vissza írogatni. Csak akkor ha valami fontos dologgal kapcs. De pl hogy "kicsim este 7re otthon vagyok vettem ezt meg ezt stb " erre én max egy lájk jelet küldenék. Érdekel amit mondd, de nem fogok mindenre válaszolni hosszabban. Szerintem jó lenne ha nem mindig másban keresnénk a hibát. Arra nem gondoltál,hogy lehet te veled van a baj?


L/20

2018. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!