Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ezt állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt állandóan felhozni és veszekednie miatta? Miért nem bízik bennem?

Figyelt kérdés

Nemsokára ki kell mennem külföldre 1,5 hónapos tréningre. Ezt már 2 hónapja tudom, barátnőm is tudja. Lesznek ott lányok is, ezt is tudtuk előre. Fontos, hogy összekovácsolódjon a csapat munka szempontjából, fontos a csapatmunka, ezért elkerülhetetlen, hogy ne menjünk el néha-néha szórakozni: inni, vacsorázni a csapattal.

Nagyon szeretem a barátnőmet, sose csalnám meg, sosem szakítanék vele más lány miatt és ezt nagyon-nagyon jól tudja. Nekem Ő a mindenem. Ennek ellenére 3-4 naponta felhozza ezt a témát, hogy biztos ott a tréningen megismerkedek szép lányokkal, biztos lesz valaki, aki rám mászik és inkább vele jövök össze, szóval a barátnőm elég bizonytalan.

Mindig sértődötten mondja, hogy biztos el fogok menni velük moziba, kajálni stb..., ha hívnak (persze, hogy el fogok menni, de csapatostul.) Nem tehetem meg, hogy nem csinálok a többiekkel semmit, meg kell ismernünk egymást, meg mégis csak egy csapat leszünk és együtt fogunk dolgozni- A csapatmunka meg nagyon fontos.


Barátnőm mondta, hogy ha felszállok a repülőre, abban a pillanatban szakítani fog velem, mert nem akarja végignézni, ahogy kint összejövök mással és ha majd visszajöttem, akkor majd újra együtt lehetünk. Mindig mondom, hogy SOHA nem fogok mással összejönni, NEM b*szni meg csajozni megyek ki, hanem képzésre. Fogok beszélgetni mindenkivel ott (mert ugye, miért is ne beszélhetnék senkivel?), jóba leszek mindenkivel és ezt barátnőm nem érti meg, hogy ez nem jelenti azt, hogy össze fogok jönni mással.


Hogy kéne megértetnem vele, hogy nem érdekel senki más?

Miért ennyire bizonytalan? Miért nem bízik bennem? (Már rengetegszer bizonyítottam, hogy megbízható vagyok). Néha kelti bennem a bűntudatot, ha szakít velem, az az én hibám lesz, nem az övé.


22/F Barátnőm: 30



2018. ápr. 1. 10:55
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
91%
Ha jól látom, ő az idősebb. Ennyi éves férfi mint te még a fiatal csajokat hajtja. Ha nincs bizalom, minek kapcsolat? Ugye te sem gondolod komolyan, hogy mindig bizonygatni kéne, hogy megbízható vagy. Eleve érzelmi zsarolás ez a "ha felszállsz a gépre én szakítok". Ne játszunk már ovit. Megcsalni bárkit bármikor meg lehet, ehhez nem kell külföldre menni. A hiba az ő fejében van, csodálkozok, hogy harmincas és ennyire gyerek még.
2018. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
76%
Eleg gyerekesen viselkedik a baratnod 30 eves korara. Maniakusan feltekeny, lehet a korkulonbseg okozza, de semmikeppnem szabad erre fogni, es nem normalis, amit csinal. Ezzel barkit eluldozne magatol. Nem bizik benned bizalom nelkul pedig mit er a kapcsolat? az en exem becsben dolgozott, hetvegente jart haza, hetkoznap pedig tancorakra jart a kolleginajaval, megse fordult meg sose a fejemben, hogy mit csinalhatnak a hatam mogott. A mostani parom zenesz, igen kozvetlen ember, nyilt, konnyen baratkozik, megsem feltekenykedem, pedig elmeletileg a koncerteken barmilyen tolem fiatalwbb, csinosabb bombanot felszedhetne. Egyszeruen megbizok benne.
2018. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Igen, elég gáz, hogy bizonyítani kell állandóan. Többet már nem fogom, párszor bebizonyítottam már, többször fölösleges, ha nem érti meg.
2018. ápr. 1. 11:12
 4/45 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon önbizalomhiányos a barátnőd, ha te bizonyítottad és bizonyítod folyton, hogy szereted, akkor már nem sokat tehetsz. Neki kell rendbe tenni a fejében a dolgokat.

Azt azért hozzáteszem, hogy ez már nem egészséges, sőt... 30 èvesen rég nem itt kéne tartania. Ha nem változtat a viselkedésèn, előbbutóbb te fogsz szakítani véle és az csakis az ő hibája lesz. Szerintem nem viseli el ezt hosszútávon senki, úgyhogy a későbbiekre sincsenek jó kilátásai.

2018. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Szokta mondogatni, hogy biztos lesznek ott nála szebb lányok és biztos meg fognak tetszeni és majd felszedem valamelyiküket. Lehetséges, hogy önbizalom hiányos is lenne? Ha igen, mit lehet vele csinálni?
2018. ápr. 1. 11:15
 6/45 anonim ***** válasza:
76%
Adtál rá okot, amiért féltékeny?
2018. ápr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Szerintem az is közbejátszhat, hogy Ő is pályázott erre az állásra, de nem sikerült neki, ami az Ő hibája. Ezért is engem hibáztat, meg, hogy sz*r hely lehet, hogy engem felvettek. Na meg azt is mondja, hogy mivel engem felvettek, könnyű oda bekerülni és nincsenek nagy elvárások (ennek ellenére neki nem sikerült, pedig állítólag "könnyű" bejutni)
2018. ápr. 1. 11:18
 8/45 A kérdező kommentje:

Nem adtam rá okot. Legalábbis nem hinném. Van egy unokatesóm, akivel szoktam beszélgetni és egyszer látta a képeit, hogy milyen szép, milyen nagy csöcsei vannak. Már azt is mondta, hogy biztos szívesen összejönnék vele, ha nem az uncsitesóm lenne.

Vannak lány ismerőseim, barátaim (mert ugye, miért ne lehetne?), akikkel szoktam beszélgetni. Azt hiszi, hogy lehet, hogy tetszenek nekem, azért beszélgetek velük (pedig nem, nem tetszenek nekem).

2018. ápr. 1. 11:21
 9/45 anonim ***** válasza:
90%

Jézusom, még irigy is rád?

Nem tudom, te hogy vagy vele, de én ha szeretek valakit, akkor büszke vagyok és örülök a sikereinek. Őszintén, miért vagy vele? Annyival értelmesebb pasinak tűnsz...

2018. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Pontosan, ha sikerül valami, annak a másik félnek is örülnie kéne. Én nem tudtam örülni ennek az egésznek annyira (pedig majdnem álommunka), mert amikor meglátta, hogy kicsit is örülök, akkor meg van sértődve, hogy el vagyok szállva magamtól és leszarom őt.

Sokszor megbeszéltük, hogy ha bármelyikünknek sikerül, akkor a másikat támogatjuk és segítünk, hogy a másik is bekerüljön.

2018. ápr. 1. 11:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!