Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bízik bennem?

Figyelt kérdés
Egyik lánybarátommal szoktunk hülyéskedni és egy közös bulin beleült az ölembe + hülyéskedés közben felemeltem a lányt, amit a barátnőm nem nézett jó szemmel és iszonyú dühös lett miatta. Az eset óta arra kért, hogy kerüljem el a lánybarátom, de én meg ezt nem akarom. Megőrülök a féltékenységétől.
2018. ápr. 1. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
"Beleült az ölembe" Hát egy csodálatos :) A barátnőd is remélem beleül más ölébe, nyilván ebben semmi sincs csak közel van más férfi farkához csak úgy ahogy a lánybarátod a tiédhez. Miért volt féltékeny? Hát ez alapján? Nem is tudom. Lehet mert oka volt? Én barátom lennél, nem drámáznék ennyit. Az első ilyen eset után ha szólok, hogy zavar és te csak annyit látsz bele, hogy én vagyok a hülye, úgy repülnél, hogy a lábad nem érné a földet.
2018. ápr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki lett írva ezerszer a barátnő szemszögéből, most kiírtad a barátéból. Ki lesz még írva a lány barátod és a közönség szempontjából is?
2018. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
#1 válaszolóval teljesen egyetértek
2018. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Többször is volt már ez itt kérdés.

Nem szaporítom a szót, kidobnálak a helyében.

2018. ápr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokszor kiírod még ezt a kérdést?

Egyébként nincs ebben semmi gáz, ha a barátnőd is beleülhet a haverjai ölébe és ha őt is emelgethetik más pasik.

2018. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!