Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lépjek túl rajta, vagy árnyéko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek túl rajta, vagy árnyékolja be ez az egész életünket?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt, esküvőt, gyerekeket tervezünk, de nagyon bánt, hogy a kapcsoltunkból 2 évig szinte végig hazudozott nekem. Nagyon sokat beszélgetett más lanyokkal, volt, akivel találkozott is, engem pedig szédített a 18 éves fejemmel. Még könnyebb volt neki, amíg egyetemen voltam. Mindig kimagyarazta magát, de úgy, hogy a végén még én kértem bocsánatot. Többször kaptam el, hogy mások hívják, vagy írnak neki, de mindig kitalált valamit. Kb egy éve nagyon rossz időszakunk volt, rettenetesen bánt velem, szakítani akartam, megcsaltam. Akkor megbocsátott, de utána is többször beszélt másokkal, ezt pedig azzal magyarázta, hogy az egoját annyira leromboltam, hogy muszáj volt építse, de neki nem számított semmi. Tudom, hogy a megcsalás nem megoldás, de azóta bármit tesz, mindenre azt mondja, hogy én hallgassak, mert megcsaltam, ha én valamit nem úgy csinálok, ahogy neki tetszene, akkor is megy a cirkusz. Nagyon szeretem, de ez nem mehet, míg a világ. Eldöntöttem, hogy addig nem leszek a felesége, amíg mindent el nem mond. Azt mondta, ne rágódjak a múlton, mert akkor még nem tudta, hogy együtt leszünk és akkor neki így jó volt, és nem gondolta, hogy ennyire komoly lesz. Most erzem, hogy szeret és mindent megtesz ertem, de nem bírom elviselni, hogy 2 évig hülyének nézett. És hol beszélünk nagy múltról? 1 éve még vígan udvarolt másoknak, a kapcsolatunkból 2 év hazugság volt. Ezt kéne elfogadjam azért, mert megcsaltam? Bárhogy próbálom megbeszélni, mindig én leszek a hibás és nem tudom, mit tehetnék, de nagyon fáj. Azóta nem beszél senkivel, mióta azt mondtam, hogy elhagyom, ha még egyről tudomást szerzek. Az a baj, hogy én mindig tökéletesnek láttam a kapcsolatunkat és most veszem eszre, mekkora hazugság volt az egész. Egyébként nem a kocsival és lakással, vagy pénzzel fogott meg, mert nincs neki. Én Tényleg őt szeretem.

2018. ápr. 4. 10:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek után vele maradsz, magadra vess.
2018. ápr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Jaaa, hogy te is megcsaltad? Akkoraradjatok csak együtt, addig is kímélitek a normális embereket magatoktól.
2018. ápr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a "kapcsolatnak" csúfolt izének semmi értelme.
2018. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyugodt, boldog életet szeretnél, szakíts vele.
2018. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha benne ülsz a szarban, es ki sem akarsz szallni, akkor miert panaszkodsz, hogy a szadig er es budos?
2018. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Persze,szeress csak olyat aki semmibe vesz,ilyen egy igazi kapcsolat.
2018. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok társak.

Se hűség, se őszinteség semmi nincs amiről egy kapcsolat szól. A párod részéről játszmázás az egész, te bosszúból a szintjére süllyedsz...


Mitől tartod ezt kapcsolatnak az engem is érdekelne..

2018. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Csald meg még párszor dörgöld az orra alá aztán szakíts vele és keress magad mellé normális szerető őszínte társat,de azért te is változtass előtte a viselkedéseden. Viszont most még azért tett tönkre az életét. Kérlek! Ez nem vicc! Komolyan! :)
2018. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az utóbbi évben minden nagyon jó volt tényleg, és nem is beszélt senki mással, őszinte volt hozzám mindenben. Jó lett volna, ha így van az elejétől, de azt mondta, hogy a közel 10 év korkülönbség miatt nem vett komolyan. Mennyire komoly az első 2 év? :)) Szóval most minden rendben, csak nem tudok túllépni azon, hogy folyamatosan hazudozott nekem és úgy érzem, hogy 2 évet elraboltak az életemből.
2018. ápr. 4. 10:48
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után nem gondolkoznék, hogy a felesége legyek-e, mert a válasz egy határozott NEM.

Megcsaltad, ő rosszul bánik veled és te még képes lennél hozzámenni?

Nagyon durva...

2018. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!