Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem le a féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le a féltékenységet, amiért a barátnőm egyetemre jár?

Figyelt kérdés
A barátnőm idén kezdte az egyetemet, másik városban. Megbízni megbízom benne, de nagyon hiányzik, mert előtte szinte mindig együtt voltunk. Én már dolgozom, de imádtam egyetemre járni, és néha meg tud enni a féltékenység, hogy ő eljár bulizni és lettek barátai, én meg otthon dőlök be hullafáradtan az ágyba egy munkanap után, a munka jól fizet, de utálom, mert unalmas. És akkor is mérges vagyok rá, amikor én alig várom, hogy aznap beszéljünk, ő meg leráz azzal, hogy ma este lemegy meginni egy sört a csoporttársaival.
2018. ápr. 4. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Iratkozz be újra egyetemre.
2018. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Na ennek a sztorinak szokott az a vége lenni, hogy az "unalmas barátot" lecserélik az "izgalmas új pasira" aki mivel nem dolgozik, buliarckodhat vagy járhat színházba/múzeumba bármikor.
2018. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

2


+1

Ezer ilyet tudok, szinte nyakamat ráteszem, hogy már mások is meghajtották.

2018. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
Onnan lehet tudni, hogy valaki kimondta a fájó igazságot, hogy azonnal leszavazzák 0%-ra, mint a 2#.
2018. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bence_ ***** válasza:
Szeresd meg magad!
2018. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

Na álljunk meg egy pillanatra. Itt nem a barátnőddel van a baj, vagy hogy egyetemre jár, hanem azzal, hogy utálod a munkádat, unalmas az életed, és a barátnőd nélkül nem tudsz magaddal mit kezdeni. Akkor is ezt a hisztit vágnád le ha nem egyetemre ment volna a barátnőd, csak dolgozni, de más műszakban.

Ha ennyire unalmas a munka, akkor válts, és nem ártana valami hobbit találod, mert ha folyton ezt a hisztit nyomod majd a barátnődnek, nem sokat kell várni h tényleg el hagyjon, és más pasi se kell hozzá feltétlenül.

2018. ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanebben a szituban ráment a kapcsolatom. Sajnos a hozzáállásoddal ez borítékolható, hiszen a legszebb éveibe akarsz belerondítani azzal, ha "mérges" vagy rá azért mert éli az egyetemisták életét. Normális, hogy elmegy ide oda a csoporttársaival, te is ezt csináltad anno. Tőle miért akarod ezeket az élményeket elvenni?
2018. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazatok van.


Tudom, hogy nem fair, amit érzek, és nem szoktam hisztizni (a barátnőmnek meg pláne nem). DE, kérdésem az volt, hogy hogyan győzzem le a féltékenységemet.

2018. ápr. 5. 08:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy keresel egy olyan munkát amit szeretsz, és többet törődsz magaddal, a hobbiddal, az életeddel. Keress vmi új dolgot, és foglalkozz azzal. Ha elfoglat vagy, nem fogsz ilyeneken kattogni.
2018. ápr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bence_ ***** válasza:

A féltékenység önbizalom hiányából fakad.

Az irigység meg abból ha azt hiszed te csak boldogtalan lehetsz.

2018. ápr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!