Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Introvertált férfiak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált férfiak hogy bírtok együtt élni extrovertált párotokkal? Mennyire megterhelő, milyen nehézségeitek vannak?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 05:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kombo csak akkor működik együtt ha valamilyen szinten mégis extrovertalt vagy introvertalt mindkét személy. Hosszú távon nem látok benne sokat
2018. ápr. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%

Ha függő a kapcsolat valamely fél részéről, akkor az katasztrofális tud lenni.

Tehát pl az intró fél ilyenkor teljesen rá akar telepedni a párjára, nem engedi sehova, mert mindenen féltékenykedik, ki akar sajátítani stb... beteges


De ha a kötődés egészséges és független, akkor működhet. De persze csak úgy, ha vannak közös pontok. Mi egyik közös pontunk a túrázás pl

2018. ápr. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

nálatok a férfi az introvertált?

és van kedve túrázni?

2018. ápr. 5. 06:26
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy én tapasztalom, a túrázás az inkább introvertált dolog 😃


Az ember ugye nem társaságért megy el kirándulni-amire az extrovertáltak vágynak, hanem mert élvezi a természetet, kilátást, fotózgat stb...


Meg ugye intrók mélyebb kötelékre vágynak, és egy ilyen közös kaland egy baráttal v barátnővel mindig segít ezen.

2018. ápr. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
akkor gondolom nem örülne az intro párod (vagy te, amennyiben te vagy intro), ha a másikotok zajos meglepetéspartit szervezne sok baráttal, ismerőssel, hangos dínomdánommal.
2018. ápr. 5. 06:58
 6/18 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyire az. Es kik vannak ott. Epp milyen hangulatban vagyok...
2018. ápr. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
De meg azt mondom introvertaltkent is orulok egy meglepi partynak ha tenyleg azok az emberek vannak ott, akiket szeretek. :)
2018. ápr. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Nekem szüleim ilyen kombók és mivel anyukám tényleg sose tud leülni a fenekére egy percre sem,apu mára majd' megőrül mellette. Egyikük se valami rugalmas ráadásul,szóval kikészítik egymást.
2018. ápr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Én jobban szeretem az extrovertált lányokat, mert egyedül nem annyira megyek sehova, de velük igen
2018. ápr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%

Akkor működhet, ha hagynak egymásnak elég teret, nem telepednek egymás nyakára.

Pl az introvertált nem akar mindig az extrovertált seggében lógni, az extrovertált nem erőszakolja rá az introvertáltra az ő társasági életét.


Ha ezt - az életük közös részét és egy viszonylag tágabb magán szférát egyensúlyban tudják tartani, akkor működhet. Egy ilyen párnak viszont nagyobb külön-külön saját szférára van ehhez szüksége, ahol megélhetik magukat. Különben nem működik.

2018. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!