Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem élünk együtt, és nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élünk együtt, és nincs egy közös szabadnapunk sem. Ki volt már így?

Figyelt kérdés

Én egyetemista vagyok, a barátom dolgozik. Egyelőre ez egy ideiglenes munkahely neki, de ha bejön, lehet marad.

Nem élünk még együtt. Én hétfőtől csütörtökig egyetemen vagyok, délután hatra érek haza minden nap.

A barátomnak a munkaideje változó, általában heti 2-3 szabadnapja van. Megkapta a beosztását, és úgy néz ki, hogy az összes péntek-szombat-vasárnap dolgozik, a szabadnapjai azokra a napokra esnek, amikor én iskolában vagyok. Konkrétan így minőségi időt nem tudunk együtt tölteni. Sokszor hajnalos, így az sem jó, hogy átmegyek hozzá 8-kor este, mert 22-kor már alvás van. Ha együtt élnénk azt mondom persze ez normális, de így, hogy nem élünk együtt nem tudom, hogy lehetne tartalmas időt együtt tölteni. A régi munkahelyén a szombat vasárnap szabad volt, így ha hétközben nemigen találkoztunk, ott volt rá a hétvége.

Akik nem élnek együtt, hogy oldották meg? Sajnos közvetlenül ebből nincs probléma, közvetve igen: rengetegszer feszült, és amikor nekem tanulni kéne, akkor akar találkozni, és nem érti meg, hogy azért nekem is egyfajta "munkahely" az egyetem.


2018. ápr. 5. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk csak az összeköltözés oldotta meg. Mindketten borzasztó munkarendben dolgozunk, neki pedig még másodállása is van. Illetve mind a ketten túlórákat nyomunk. Így mindössze 2 hónap után így döntöttünk. Azóta minden fantasztikus.
2018. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindketten dolgozunk, felváltva járunk edzeni és amikor edzek, akkor párom még külön oktatásra is jár. Hétvégente pedig általában vidékre megy dolgozni, szóval igen neccesen oldjuk meg, általában éjszaka találkozunk, pár órára, és pár hetente hétvégén. Összeköltözés tervben van, de nehéz.
2018. ápr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy oldottam meg, hogy nem minden órára jártam be egyetemre. De ez egyetemtől meg szaktól is függ azért. Nálunk volt pár nem katalógusos alibitárgy, amire meg sem érte bejárni.
2018. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!