Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy változtatnia kell, ha egy nagy gyerek a barátnőm?

Figyelt kérdés

A barátnőmről pár fontos dolgot amit megemlítenék.


- Velem és másokkal, barátaival,akikkel szorosabb a kapcsolata azokra figyel, nagyon segítőkész, empatikus és tényleg mindig lehet rá számítani a bajban. Ez az egyik legjobb tulajdonsága. Rendkívűl önzetlen tud lenni.


- Ha másról van szó akkor nagyon szeret tanácsokat adni, komoly és érett.


- De! Ha magáról van szó akkor baromi felelőtlen és annyi hülyeséget csinál. Nem tudom miért csinálja, de rendszeresen bajba sodorja magát,nem számol a következményekkel és nagyon makacs,nem hallgat rám.


Például fizetős helyen parkolt le, később megbüntették. Pedig tudta,hogy ott tilos,de gondolom csak megrándította a vállát.


A tetőn szokott pihenni. Ami szerintem életveszélyes. Most megint jó idő van és arra érek haza,hogy fent van a tetőn ott eszik,telefonozik. Kicsit megcsúszik és leesik onnan.


Volt,hogy együtt mentünk moziba, azt mondta elmegy wcre. Na és a wck ott vannak ahol a kijárat van a moziból a filmnézés után. Vagyis a hátsó ajtón bememt a terembe. A csávó aki bent volt a teremben és figyelte a nézőket észre se vette a barátnőmet,mert éppen elől mászkált és nem az ajtó előtt állt. Aztán beült oda. Közben jöttek kifelé a nézők. A barátnőm azt mondta,hogy elbújt, csak lejebb tolta magát az ülésen. Írt messengeren,hogy ő már bent vár csak kaját vegyek neki. Spóróltunk így meg jajj de vicces, de én valahogy ezen nem tudtam nevetni. Csak megráztam a fejemet. Nem tudok már mit mondani ezekre.


Mondanám,hogy gyerekes. De ezeket a dolgokat olyan komolyan póker arccal csinálja mintha természetes lenne. Ne is merjem őt számonkérni. Megjegyzem,hogy ez megint egy idióta húzás volt,de csak azt mondja túlreagálom,nyugodjak meg.


Még sorolhatnám. Nem értem miért ilyen. Akarok vele most már beszélni,mert ez tarthatatlan. Nem mert nehezen viselem el, nem közvetlen nekem okoz nehézségeket magát sodorja bajba. Most dolgozik. De ma akarok vele beszélni. Az utóbbi időben elszabadult a pokol.


Cukorbeteg,de például ebbe is sz@@ik bele. Sokszor "félre" kajál és utána baj van. Azt mondja ezt is túltolom, nem kell rá szólnom,nem gyerek,meg nem kell ijedeznem.


Kedves velem és aranyos. A kapcsolatunk más terén megvagyok mindennel elégedve.


Ha beszélek vele,akkor mit kéne mondanom,hogy tényleg változásra sarkaljam? Annyira konok,nem fogadja el a tanácsaimat ilyenkor. Meg nem szeret magáról beszélni sem. Pedig muszáj lenne.


23/F 21/N


2018. ápr. 5. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog változni. Keress olyat, akivel egy hullámhosszon vagytok!
2018. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy, ha nem akar - és láthatóan nem akar - akkor nem fog megváltozni, akkor se, ha fejreállsz. Őszintén szólva szerintem semmi olyat nem írtál, amin így ki kéne akadnod, de ha ennyire nem tudod elviselni a természetét, akkor tényleg jobb, ha mást keresel. Ha pedig szereted és vele szeretnél lenni, akkor tanulj meg rugalmasabbnak lenni és elengedni ezeket az apróságokat, nem kell ennyire aggódni egy felnőtt ember miatt. Majd szépen viseli a következményeket, ha valami miatt megbüntetik, ha ez őt nem zavarja, akkor hiába hisztizel, ezután se fogja.
2018. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!