Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges kiábrándulni abból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges kiábrándulni abból akibe egykor fülig szerelmesek voltunk?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt hát elég sokszor hazudott nekem plusz tartotta az exével elég sokáig a kapcsolatot akinek elég érdekes dolgokat irt (szereti meg hogy lehet megtudna csalni vele) ez kiderült azóta máshogy érzek. Senkiben nem csalódtam még ekkorát. Napról napra úgy érzem kevésbé szeretem. Egyre több dolga zavar. Régen őt láttam a tökéletesnek. Érthetetlen hogy most igy érzek
2018. ápr. 5. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Érthetetlen hogy most igy érzek"


jesszus, ember, érted te, hogy mit írsz?!


érzelmileg megcsalt, hazudott, becsapott, és érthetetlen számodra, hogy kiábrándultál??!!

2018. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen a legnagyobb szerelemből, amiről azt hisszük páratlan és sosem ér véget és igaz....abból is akár egy pillanat alatt ki lehet ábrándulni.


történhet olyan dolog, érhet akkora csalódás a másikkal kapcsolatban mely az addig eltelt időt legyen az 2 év vagy 5 felborítja a feje tetejére.

2018. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát akkor érezd magad szerencsésnek! Valaki ezután teljesen hülye lesz, és még jobban ragaszkodik... Szóval hagyd a francba,ha jót akarsz magadnak!
2018. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Felszállt a lila köd.
2018. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen első válaszoló érthetetlen mert azt gondoltam hogy az a szerelem amit érzek iránta ez a rózsaszín köd ezek után is meglesz..hány ember van aki mindent eltűr megbocsájt mert szerelmes a másikba azt hittem én is ilyen leszek. De az utóbbi 1 hónapban rohamosan gyengülnek az érzéseim.
2018. ápr. 5. 19:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen felszállt a köd..
2018. ápr. 5. 19:42
 8/9 anonim ***** válasza:

De még mennyire lehetséges! Velem is megtörtént.

Nem ritka jelenség szerintem.

2018. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
simán
2018. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!