Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többéves kapcsolatban élek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többéves kapcsolatban élek, de irigy vagyok a friss kapcsolatban levőkre. Miért?

Figyelt kérdés

Igen, irigy vagyok. Irigy vagyok azokra a párokra, akik 3-4 hete járnak, akiket körbevesz a rózsaszín köd, akik úgy ülnek le beszélgetni egymással, hogy alig ismerik a másikat, folyamatosan tudnak újat mondani, mutatni egymásnak. Akik még izgulnak egy-egy randi előtt, akiknek görcsbe rándul a gyomruk, ha meglátják, hogy "Ő" írt üzenetet facebookon. Irigy vagyok, hogy hibátlannak hiszik a másikat, hogy még nem veszekedtek, hogy nem bántották még meg a másikat.

Ehhez képest én 8 éve járok a barátommal. Szeretem őt. De már nem telít be a rózsaszín köd, nem tudunk újat mondani és mutatni a másiknak, mert jobban ismerjük egymást, mint saját magunkat. Nem rándul görcsbe a gyomrom, ha ír, mert természetes, és azt is tudom, hogy rengeteg hibája van, szoktunk veszekedni, és bizony, bántottam már meg, ami visszacsinálhatatlan.

Más is érzett úgy, ahogyan én? Őrlődöm. Tudom, hogy előbb-utóbb (jó esetben) minden 3-4 hetes kapcsolatból hosszútávú kapcsolat lesz, és lecsillapodik a kezdeti szenvedély. De én mégis vágyódom ez iránt.



2018. ápr. 5. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

kiszerettél a párodból, kiábrándultál a kapcs.-ból.

szerintem ideje tovább lépni, mert ebben már nincs annyi kakaó, hogy életed végéig együtt maradj vele.

2018. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Én most a hátam közepére sem kívánnék egy új csajt. :D
2018. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem ereztem igy. Ha szakitanank a parommal, egyaltalan semmi kedvem nem lenne uj emberekkel ismerkedni, szerintem egy borzaszto macera amig probal az ember kiismerni egy idegent, persze izgi meg minden, de nem cserelnem el arra, hogy minden este a parom melle fekhetek be az agyba, akit mar kiismertem, szeretem, o is engem, egyutt tervezzuk a jovot, szamtalan elmeny osszekot, ismerem a rossz tulajdonsagait es tudom, hogy nem fognak mellette meglepetesek erni... Ha neked az jut eszedbe a sajat kapcsolatodrol, hogy uncsi meg nem tudtok ujat mondani, akkor lehet eleve hiba volt 8 evig huzni...
2018. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Akkor keress minden 3-4 hétben valaki mást. Akkor majd a mostani állandóság fog hiányozni.
2018. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Én meg irigylem a problémádat! 😂
2018. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Dobjátok fel kicsit az állóvizet! Programozatok, vágjatok bele új dolgokba!


Hidd el, ha folyton más csapná a szelet, azt is meg lehet ám unni. Nem kell annyira vágyakozni azután, hogy valaki mindig újat mondjon vagy mutasson. Például hátraarcot, vagy egy másik csajt, akivel lecserélt.

2018. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

6os mondja jól! Pezsgesd fel a kapcsolatodat...randizzatok újra lepjétek meg egymást.

Én veled cserélnék(na bumm),olyan kapcsolatra vágyom aminek van alapja! 3-4hetes izgalmas de olyan mint a mocsáron átkelni,egy rossz lépés és csúszik minden.

2018. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Sosem ertettem, miert fontodabb valakinek a "szerelem", mint az, hogy valakit a hibaival egyutt tudunk Szeretni!

A szerelem hazug, elvakit, sokszor csak ez tart ossze ket embert, aztan amikor a rozsaszin kod leszall szakitanak, mert csalodnak a masikban mikor meglatjak az igazi enjuket.

En olyan kapcsolatra vagyom, mint a tied, Szeretni es Szeretve lenni, ugy, hogy tenyleg onmagaert, a hibaival egyutt, tudom Szeretni a paromat, aki ugyszint igy erez irantam, hosszu evek mulva is.

2018. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez úgy hangzik, mintha nem lenne felhőtlen a kapcsolatotok, és elkezdtél kiábrándulni belőle. Rózsaszín köd ide vagy oda, azért a szerelemnek nem kéne elmúlnia, de neked... Elmúlt. :(
2018. ápr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem éreztem így, pedig 14 éve élek házasságban. Én kifejezetten szeretem, hogy pontosan tudom milyen helyzetekben hogy reagál és mire mit mond majd. Jobban ismerem őt, mint ő saját magát és ez fordítva is így van.
2018. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!