Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi idegesít a legjobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi idegesít a legjobban a párodban, és meg tudod-e beszélni ezt vele?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne, hogy bármi is idegesítsen benne? Miért lenne olyan párom, aki idegesít?
2018. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
A potenciális páromban az idegesít, hogy már régóta bújkál előlem :D
2018. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Féltékenység,sokszor átbeszéltük már,de nem sikerül neki teljesen levetkőzni.
2018. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
A levegőbe beszéljek?
2018. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1-es, mivel súrlódások nélkül nincs párkapcsolat, max., amíg a rózsaszín ködbe bandukolsz, ezért a kérdésem nagyon is releváns.


viszonylag kevés olyan hiteles párkapcsolat van, ahol semmi frusztráció nincs 2 ember között, akik együtt vannak, élnek.

2018. ápr. 5. 20:58
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

Egyes vagyok, én még nem találtam a páromban idegesítőt.

Valószínű, rég elhagytam volna, ha idegesít.

2018. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Idegesít, hogy nehezen nyílik meg érzelmileg, nehezen fejezi ki magát. Megbeszélni ezt meg lehet vele, tudja, hogy nekem fontos, de attól még nem megy neki jobban. Én türelmesebb vagyok vele, ő meg igyekszik. Ha éppen fáradtak és nyűgösek vagyunk, akkor ezen nem veszünk össze, mert akkor hajlamosak vagyunk megsértődni és inkább jegeljük a nehéz témákat. Nálunk ez is az.
2018. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

A szaga. Mindig meg tudjuk beszélni.

Üdv: a zokni.

2018. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

Fogpiszkálómánia, lassúsàg.

Mindkettöt elfogadtam de időnként idegesít.

2018. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

van pár dolog, például máshol van a tűréshatárunk a rendet/piszkot illetően. pl nekem ami már irtózatos disznóól, neki még simàn elmegy kategória :D takarítani egyiken sem szeretünk, szóval általában vagy én takarítok/megvárom amíg akkora kosz lesz, ami őt is zavarja/nyösztetem, hogy deee igenis kupi van, gyerünk takarítani!


ezen kívül ami állandó zavaró tényező, hogy kattog az állkapcsa, amikor eszik xD meg tudok tőle őrülni, de hàt legyen ez a legnagyobb bajunk.

2018. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!