Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényem folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem folyamatosan elvárja, hogy én alkalmazkodjak mindenben hozzá. Úgy gondolom, hogy nagyon odaadó voltam a kapcsolatunkban, és mintha visszaélne ezzel. Mindig próbáltam mindennel a kedvére tenni. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
A vőlegényedről van szó, miért nem beszéled meg vele?
2018. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

:D Amy Farrah Fowler kérdése?


Amúgy állj ki magadért. Ha őrjöngéssel reagál akkor pedig ébredj fel, mert a vőlegényedről alkotott eddigi képed delíriumos látomás.

2018. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Annak sosincs jó vége, ha mindig csak az egyik fél alkalmazkodik/enged. Amíg ilyen a helyzet én a helyedben nem mennék hozzá.
2018. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megbeszélni sajnos nem lehet vele, mert ha meg is próbálom, a válasz mindig őrjöngés..
2018. ápr. 5. 22:24
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
Mit tegyél? Alkalmazkodj hozzá. :)
2018. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
45%
Beszéld rá a magneB6-ra.
2018. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"a válasz mindig őrjöngés....."


És te szolgalelkű vagy, megfelelési kényszeres, vagy mind a kettő?

2018. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
"a válasz mindig őrjöngés.." Vagy örjöngj vissza dupla hangerövel vagy hagyd ott szépen csendben örökre!
2018. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Ne tegyél mindig a kedvére. Nem vagy se az anyja, se a rabszolgája.
2018. ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemtudsz megbeszélni vele akármit mert õrjöng nem értem miért vagy vele. Nem azért mert hû de jó lesz vele még 60évig amikor még elviselhetetlenebb lesz hanem mert még azt hiszed a szerelem = önfeláldozás.
2018. ápr. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!