Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves vagyok, a párom 11...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok, a párom 11 évvel idősebb. Ezt bevállalnád?

Figyelt kérdés

még csak májusban fogom érettségizni, tehát se szakmám, se diplomám, még az is kérdéses, bejutok-e egyetemre ősszel, ha nem, akkor OKJ-t végzek.

minim 2 vagy 3 év tanulás vár tehát rám, plusz ez a félév, a gimi vége.

munkám nem tudom mikor lesz, max. diákmelók jöhetnek szóba.

párom diplomás, rendes munkája van, átlagos fizetéssel.

ilyen feltételek mellett mennyire rázós összeköltözni a párommal?

olyan szintű eltartott lennék szinte, mint otthon, hiszen nem tudok beleadni semmit a közösbe, maximum a háztartást tudom vezetni, de suli mellett az is nehezebb.



2018. ápr. 5. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Egy nagyszereű és tökéletesen élhető, bibmozó kapcsolatnak leszel részese, gyerünk kérdező, vágj bele bátran. :) :D
2018. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Suli mellett nehéz háztartást vezetni ? :DDD

Nevetséges vagy.

Én egyetemre járok, mellette dolgozok és mosok-főzök magamra. Azt akkor mivan ? :D

Tipikusan "tartsatok el,buta vagyok mindenhez" féle vagy.


22/F

2018. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Miért akarsz vele összeköltözni?

Miért nem a szüleidre hagyatkozol?

2018. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
En nem.
2018. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Fontos kérdés: mennyi ideje vagytok együtt? Korodból ítélve feltételezem nem évek óta.
2018. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Skaiiripa ***** válasza:
76%
Nagyon bíztatóan hangzik:))
2018. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Miért akarsz rögtön összeköltözni?

Ráér suli után, de amúgy a legtöbb egyetemi szakon, nappali mellett lehet heti 16-20 órát melózni, több, mint a semmi. vagy lehetsz levelezős is, bár emiatt nem érné meg... összeköltözés nélkül próbáljátok meg, lehet csak fél évig lesztek együtt.

2018. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Iskola előtt vagy után szerintem bőven akadna egy-két órád arra, hogy elintézd, amit kell, gondolok itt a főzésre, mosásra, takarításra - utóbbira akkor van naponta szükség, ha trehány vagy és nem figyelsz a dolgokra. Úgyhogy ez nem lehet akadály véleményem szerint.


Másrészt, amikor én diákmunkáztam 2 éve, akkor volt olyan hónap, amikor 100 000 forintot kerestem egy hónapban egy gyorsétteremben, ami nem kevés, tehát ha össze akartok költözni, akkor ez már legalább valami, amivel be tudsz szállni a költségekbe. Ha nem is keresnél ennyit, akkor is tudnál mit adni, hiszen dolgozol, van valamennyi fizetésed. Majd akkor jöhet a nagy lábon éles, ha már van rendes munkád.


Igazából a párodon múlik, hogy neki így jó-e, mert rá hárulnak a nagyobb kiadások. De senki nem halt még bele a tanulás-munka-háztartás kombóba, ha erőt veszel magadon, neked is menni fog.


Én személy szerint egyébként nem vágnék bele ilyen feltételekkel egy összeköltözésbe. Nem tudnám elviselni, ha eltartott lennék, vagy ha a párom többet adna bele anyagilag az együttélésbe, mint én, de ezt már embere válogatja.

2018. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Banyek, csak én vagyok ilyen kis szerencsétlen, h anno korombeli pasival jöttem össze...? x) Annyi ilyet látni, hallani mostanában, hát kajak megesz a sárga irigység, h kamasz lányok már a pasijukkal tudnak élni, meg még el is vannak tartva, és csak sulizgathatniuk kell... 3,14csába... xD
2018. ápr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*sulizgatniuk... :P
2018. ápr. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!