Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/lányok! Mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Mit szólnátok ha a párotok így reagálna?

Figyelt kérdés

Friss házasok vagyunk. Férjem munkája által többször távol van, így készítettem neki szexi képeket, videot is. Elég jók lettek, nem is nézek ki rosszul, kitettem magamért. A video a beállított, mű, sablonos, fizetett nyögéseket úgy gondolom, túlszárnyalja, a végén valóban el is élveztem. Fekete combfixben, stb. Része a fenék játékszerrel való izgatása, eléggé szexire vettem a figurát.


A lényeg, hogy megkèrdeztem, nézte-e azóta esetleg. Azt mondta igen, de elfelejtette hogy pontosan mi volt benne. Ez engem eléggè szíven ütött, holott kifejezetten jó az emlékezőtehetsége. Nem érti, miért esik rosszul, hogy kb azt se tudja megmondani, Hold-járás vagy balett van a videon.


Lányok/nők! Nektek is rosszul esne?


26/N



2018. ápr. 6. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Dedó.
2018. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Gyenge.
2018. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom azért mondta ezt, mert baromi kellemetlen volt számára a videód, csak jófejségből nem akarta ezt kimondani, mert tuti sértésnek vetted volna, hogy "ne küldj több ilyet, számomra ez gáz, kellemetlen, akármi". Ehelyett próbálta elsumákolni a dolgot, hogy ne sértsen vérig - gondolom, azt ő is levágta, hogy mennyire nagyon rákészültél.


Legközelebb ne vidd túlzásba a dolgot, és nem lesz ok a sértődésre.

2018. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Első kettő, tehát véleményetek szerint ilyesmivel nem érdemes foglalkozni, nincs jelentősége. Értem 😊 ( Nyilván titeket még sosem vezettek az érzelmek és éreztetek úgy, ahogy nem lett volna indokolt. Véleményeteket elfogadom, de a stílus hagy kívánni valót maga után.)


Kedves harmadik! Ez is lehet egy lehetőség, logikus a felvetésed. A mi esetünkben viszont nem, emberünk imádja, amilyen vagyok, örül, ha ilyen helyzetben lát, ez ki van zárva, amit írtál. Ismerem.

2018. ápr. 6. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet, hogy amikor erről beszéltetek (mert nekem az jött le, hogy ez telefonon történt) akkor más is volt mellette és nem akart erről beszélni?
2018. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

Hmm....erdekes-erdekes.

Mondjuk en kaptam ilyeneket a volt baratnomtol/imtol....nem gyozkodtem olyankor ajnarozni es felnyalni oket, mint valami kis torteto ribi aki a ceges bulin beakar vagodni a cegvezetonel, hogy tobb fizut kapjon. Bar ez csak egy 2 eves kapcsolat volt, de az erdeklodes ezen formaja nem hunyt ki sosem kapcsolat alatt.

Meg kellene kerdezned, hogy heviti, vagy huti ha ilyeneket kuldesz neki, mert korant sem mindegy, hogy beleolsz egy csomo “energiat, munkat” egy ilyenbe, aztan a reakcio egy “jo volt, de nem emlekszem milyen volt”. Tehat ezt fel kell boncolni egy egyszeru megkerdezessel. Es akkor tudni fogod.

2018. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
kamu
2018. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Még kamunak is rossz.
2018. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%

Max akkor lehet elfelejteni, hogyha napi 25 hasonló videót küldesz neki.

Ilyet nem lehet elfelejteni, hogy mi volt benne, szerintem nem nézte meg ezért ezért ezzel próbálta menteni.

Ha azt mondja hogy jó volt stb és belekérdezel, hogy melyik része tetszett akkor bukta és gondolom megbántani sem akart, hogy nem nézte meg.

Ilyen videót általában csak otthon jó megnézni mert izgató, legalábbis rám így hatott mikor melóba kaptam hasonló dolgot és idő kell amíg újra visszalehet zökkenni a valóságba:D

Lehet, hogy nem volt olyan helyzetbe hogy megnézze, neked kellene ismerned a párod.

Elfelejteni semmiképp sem lehet..

2018. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!