Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha a barátnőm többször megütött?

Figyelt kérdés
Nagyon agresszív lett,egyre több féltékenységi roham jön ra,mar többször ütött meg okollel meg volt hogy tokon is rugott,pedig semmi rosszat nem csináltam,semmit nem ártottam neki,mit tehetnek? Visszautni meg csak nincs gyomrom mrgis csak egy no

2018. ápr. 7. 12:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd el, ez csak rosszabb lesz, tapasztalatból mondom.
2018. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
48%

Ha engem rúgna ok nélkül (de akár okkal is) tökön egy nő az lehet nem uszna még nyolc napon túli sérülés nélkül.

Az édesanyját üsse meg rugdossa kedve szerint. Ez legalább annyira undorító, hogy visszael azzal hogy neki nem ütnek vissza mint amikor valaki a fizikai erejével el vissza fordított esetben.

2018. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
53%

Van oka féltékenyne lennie? Miket mond?


Mindenesetre ne hagyd magad, akár megalapozott, akár nem! Hagyd ott ha ilyen, mondd neki, hogy nem vagy hajlandó beszélni vele, amíg nem higgad le, majd pár óra múlva.

De szerintem tiszta sor, hogy ha nem hagyja abban otthagyod, mert besokallsz.



29/N

2018. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell visszaütni,de legyél már férfi.

1. Megfogod a kezét,hogy "na ezt nem"

2. Az első ilyen után el lehet mondani szépen,hogy ha még egy ilyen előfordul,akkor mehet máshová.

2018. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%
hagyd ott
2018. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Megmondtam mar neki próbáltam vele beszélni de az lett a vége h hozzam vágott egy porcelan tányért,semmi oka féltékenynek lenni,semmi okot nem adtam rá, nem tudok elmenni sehova se mar mert 3percenkent hívogat bunkó hangnembe hogy hol az anyamba vagyok mar meg takarodjak hazafele,mar sokszor fel se veszem csak lemegyek a kocsmába es iszok szégyellem elmondani bárkinek is...
2018. ápr. 7. 12:48
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Atyaég, szakíts, de azonnal!!! Ne magad szégyelld, ő kéne magát. Nem vagy te kutya, hogy így beszéljen hozzád!!!


29/N

2018. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Es szerintem meg is csal,nem tudom kivel de nagyon eros a gyanúm,egyre több jel utal erre,de nem merem neki felhozni mert felek h megint felkapja a vizet es szetver mindent a lakásba
2018. ápr. 7. 12:59
 9/30 anonim ***** válasza:
17%
nők...
2018. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott.
2018. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!