Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szex hozott össze minket és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex hozott össze minket és most az okoz problémát!?

Figyelt kérdés
Párommal egy társkeresőn ismerkedtünk meg. Mindketten több csalódás után voltunk, ezért nem kerestünk komoly kapcsolatot, eleinte úgy voltunk vele, csak jól érezzük magunkat. Az hozott össze minket, hogy nagyon hasonlóak a szexuális igényeink, azaz mindketten a durva szexet szeretjük. Teltek-múltak a hónapok és rájöttünk, hogy többet érzünk egymás iránt, mint hogy csak szexuális kapcsolatunk legyen. Lassan egy éve komoly kapcsolatban vagyunk, de a párom az utóbbi hónapokban nagyon más szexuális igényeket mutat, mint az elején. Egy ideig tökéletesen működött a durva szex, egyre jobban megismertük egymást és egyre jobban élveztünk bizonyos helyzeteket. De aztán elkezdett gyengédebb lenni. Kérdeztem tőle, hogy van-e valami gond, eleinte hárított, majd pár hét múlva bevallotta, hogy már olyan mély érzései vannak irántam, hogy nem akar velem durva lenni. Imádok a párommal szexelni most is, mert nagyon élvezetes, de hiányzik az a hevesség és durvaság, ami az elején volt. Hiába mondom neki, hogy én nem csinálok gondot abból, ha durva velem, sőt, élvezem. Azt mondja, rám néz és képtelen durva lenni. Mindeközben viszont tudom, hogy vágyik rá, mert sokat beszélünk róla. Hogyan tudnám rávenni, hogy bátran bánjon úgy velem, ahogyan az elején?

2018. ápr. 7. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Nyugi, amint elmúlik a szerelem pár hónap múlva, visszakapod a durvaságot. Csak akkor meg azt fogod sajnálni, hogy már nem szerelemmel szeret.
2018. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem ezen neaggodj!

Mivel a parja vagy teljesen mas lesz idövel.

Mar egy targynak tekint mar bocsi akin kielheti a vagyait a durvasagot.

Mivel erez irantad es talan vagyik normalis erzelmekkel teli szeretkezesre is.

Mig egy egyejszakas kalandnal nem szamit semmi csak a szex

Ti ezen böven tulvagytok,erzelmek vannak

Amugy neha kell a vad,de neha a lightos romantikus szeretkezes.

Szerintem nincs ezzel baj.

Szerintem annak a jele h komolyabban gondolja veled

es nem csak a vagyaitok a durva szexert vagytok együtt

2018. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
,mar NEM egy targynak tekint” elirtam bocsi
2018. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 he84 ***** válasza:
100%
Szerintem inkább örülj neki, hogy durva szex hiányába más, gyengédebb szexben is jól kijöttök egymással. Mivel már szerelmes belé és nem csak a szexuális étvágy tart titeket össze, ezért gyengéd veled, nem akar durva lenni hozzád. Egy természetes dolog, hogy akibe beleszerettünk, azzal általában nem akarunk durvák lenni, még akkor se, ha tudjuk hogy a másik nem bánja, szeretné azt. Próbáld meg ezt elfogadni és megérteni. Plusz még akár az is lehet, hogy ő te nálad mindig is valamivel kevésbé volt vevő a durva szexre, de ettől még szereti, élvezi bizonyos helyzetekben továbbra is, de a szerelem miatt már erősebb a vágya a normál, gyengédebb szex irányába. Ez érthető. Na meg tudtommal legtöbbször a férfiak alapból jobban szeretik a durvább szexet, a nők közül kevésbé és kevesebben és ez idővel halványulhat, mint például ő nála a ti esetetekben a szerelem miatt. Ám ezért ne hagyd el őt, mert nem akar durva szexet a szerelem miatt. Ha minden egyéb szex megy és ha a hétköznapokban is jól megvagytok, akkor eléggé kár lenne felborítani a kapcsolatot csak a durva szex hiánya miatt!
2018. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te most no vagy, vagy ferfi?
2018. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Engem inkább az érdekelne, hogyan lehet társkeresőn ismerkedni? A férfiak 95%-a nem kap választ egyetlen levelére sem. A fotó dönt mindenről? Már csak azért, mert elég gáz ha be kell állni a 78. jelentkezőnek a húspiacon, hogy hééé, én is itt vagyok, tetszik a dns spirálom által előre kódolt, az idő múlásával változó, a jelenlegi fotómon megörökített geometriai forma?

Tehát ha levélváltásra nem kerül sor, akkor az kosarat jelent. Tiszta sor. Akkor végül is a külső dönt mindenről. Már csak azért kérdezem, mert itt minden nő egyöntetűen kardoskodik az mellett, hogy a külső nem igazán fontos. Én ezt tényleg nem értem.


Az meg már egy másik kérdés, hogy alapból komoly kapcsolatot keresnek, de egyből lefekszenek mindenkivel... Ha meg egyből lefekszenek, akkor a pasinak ultra brutálul jól kell kinéznie.

2018. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kommunikáció: rosszul fogalmazol.

Mondd azt, hogy te arra a szenvedélyre, árra a tűzre vágysz, és attól érzed, hogy mennyire kíván.

Azt, hogy durvaság, töröld a szótárból.

2018. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 he84 ***** válasza:
Ne haragudj 6. válaszoló, de tévedsz. Nem mindig csak a külső számít, a belső a fontosabb. Legalábbis van hogy annak kéne lennie, ugyanis a külső soha nem állandó és idővel mindenki öregszik külsőleg. Az meg hiba, hogy társkeresőn sokaknál inkább a fénykép, a külső dönt. Érdemesebb lenne ahelyett inkább türelmesen levelezni, ismerkedni a másikkal, majd aztán ha mindketten úgy érzik, eljött az ideje egy talinak, akkor taliznak. Persze addig is halványan el lehet mondani 1-2 saját külső jellemzőt is akár, hogy ne érje váratlanul majd lehetséges talijukon. De inkább az ismerkedés, a beszélgetés a fontos, meg a jobb esetben kialakult bizalom, majd a tali.
2018. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#6: Az állításod megcáfolnám, mi sem feküdtünk le egymással rögtön. Sőt, az első randin nem is tetszett, azért adtam neki még egy esélyt, mert nagyon szimpatikus és rendkívüli intelligenciája vett le a lábamról. Az már csak hab volt a tortán, hogy szexuálisan teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Eltelt pár randi és pár hétig csak beszélgettünk, mire az első éjszakára sor került.


Egyébként sosem értettem ezt a társkereső-féle siránkozást, amit sokan kiírnak ide Gyakorira is. Lehet, hogy a nőknek van könnyebb dolga, de mikor én felregisztráltam, nem volt gondom azzal, hogy találok-e férfit. Inkább azzal volt gond, hogy öt férfiből négy irdatlan tapló volt és még azt sem tudta kultúráltan felvezetni, hogy csak szexet szeretne. De hozzá kell tennem, voltak teljesen normális férfiak, sőt, még olyanokkal is randiztam, akik nem tetszettek és nem vonzódtam hozzájuk, de az életfelfogásukkal abszolút azonosulni tudtam és a mai napig nagyon jóban vagyunk, mint barátok. Szóval minden csak nézőpont kérdése, ha valaki normális, még akkor is társra találhat, ha a külsejét nem tartja túl előnyösnek. Meg lehet nézni az utcán is, hogy hány csinos lány van együtt sokkal előnytelenebb külsejű férfival vagy hány helyes férfi van együtt nála sokkal átlagosabb nővel. És nem feltétlen a pénz miatt.

Az valóban igaz, hogy először a külső fogja meg az embert, de nincs mit tenni, a társkeresőn nem a lelkivilágról teszünk fel képet, mindenki a külsejével akarja felhívni magára a figyelmet, hiszen mást nem is nagyon tud tenni.

2018. ápr. 8. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!