Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem nem foglalkozik velem eleget a párom?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt, mindketten egyetemisták. Budapesten tanul a barátom, én egy vidéki egyetemen. Az a helyzet, hogy ő nagyon igényli a társaságot, a barátaival való szórakozást, én viszont annyira nem igénylem a társaságot, mint ő. Nagyon imád az egyetemi programokban szervezőként résztvenni és az a helyzet, hogy kissé kezdi túlzásba vinni. A hét elején megígérte, hogy hazajön már péntek reggel, hogy tudjunk találkozni. Ezután áttette a találkát délutánra arra hivatkozva, hogy még mindig szerveznie kell a programot. Erre itt a szombat, ő még mindig nem jött haza, csak tologatja az időpontot. Ez nem egyszeri eset, csak egy példa a sok közül. Nagyon sokszor fordul elő, hogy megígér valamit, (találkozás, közös ebéd stb) de sosem tartja be a megbeszélt időpontot, mindig talál valami kifogást, amiért későbbre kell halasztani. Egyszer-kétszer persze beleférne, de állandóan ez van és már kezd rosszul esni. Ha megígér valamit, már úgy állok hozzá, hogy úgyse akkor lesz amikorra megbeszéltük. Már beszéltem vele erről, de nem változik semmi. Mit tehetnék, ha úgy érzem már nem én vagyok az első számára?

20 éves vagyok, barátom 23.



2018. ápr. 7. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Holnap szavazni kell menni, szóval arra csak hazamegy végre 😃
2018. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat már halott rég. Ha valakinek nincs ideje a párjára, annak oka van.

Beszéld meg vele, ha nincs ideje rád, akkor nincs értelme a kapcsolatnak se.

2018. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy mindig szervezkedik, és nem másik lány áll e mögött? De mindenesetre az nem jó jel, hohy ennyire nem.igényli a veled való találkozást, hogy minden más fontosabb.

Beszélj vele még egyszer erről, ha nem tudtok kiegyezni, akkor nincs más hátra, ott kell hagyni. Ez vagy ráébreszti, hogy tényleg gáz a dolog, (én jártam már így, hogy besokaltam, és szakítottam, mire ő megijedt, hogy elveszíthet, es végre hajlandó volt meghallgatni, és tényleg változtatott is), vagy beigazolódik, hogy tényleg nem vahy fontos neki, akkor meg minek is húznátok egymás idejét.

2018. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja észrevenni magát, amíg nem teszed ki a szűrétn
2018. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálok még vele beszélni természetesen. De közben mindig mondja, hogy szeret és hiányzok neki, de én nem így látom a viselkedéséből sajnos. Ha annyira hiányoznék neki akkor tudna szakítani rám is időt.
2018. ápr. 7. 15:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ezaz csak mondja te meg elhiszed,naivka
2018. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ha meg kb a 80as evekben lennénk azt mondanam sokaig egyutt lesztek. De ez mas nemzedek mas felfogassal.Legtobb kapcsolat bedöglik. par ev utan es nem 15 v 20 v 25 v 35 ev utan.
2018. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én laktam koleszban, fiúk-lànyok vegyesen.

Amikor elsőévesen elkerültünk az egyetemre, elég sok sràcot vàrta otthon a baràtnője hétvégente.

Hmmm... hogy is mondjam : nem igazàn voltak hűségesek a fiúk.

Bocs, hogy ezt kell mondjam, de ezt láttam. Persze a barátnőknek ment az így meg úgy szeretlek, de rendszeressé vált az, hogy később mentek haza, vagy nem mentek haza, ès a kifogás szinte egytől-egyig ugyanez volt (egyetemi program- a màsik alternatíva meg a zh-ra tanulàs).

Az egyik sràc, akinek kb 2 éves kapcsolata volt otthon, kb csak azt nem dugta meg elsø éven, aki nem mozgott.

Egyik este elkapott egy csajt, aki összevissza karmolta a sràc hátàt szex közben, meg kiszìvta a nyakàt. Na akkor nem mert hazamenni, jött a kifogàs.

Erre a barátnő fogta magát, eljött az egyetemre. Kb 2 kiló alapozót kentünk a hàtàra meg a nyakàra, hogy valahogy elfedje.


A végkifejletre nem emlékszem, mert ez màr vagy 20 éve volt. De ha jòl tudom, kèsőbb lapàtra tette a làny az évfolyamtàrsamat.

2018. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nincs rád ideje akkor nem is szeret igazán. Én sokat dolgozom,van hogy szombaton is ès mégis van időm rá.Aki fontos arra mindig szakít az ember időt. Lehet,hogy egy másik lány van a dologban.
2018. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!