Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te elveszítenéd a bizalmad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elveszítenéd a bizalmad a párod iránt ha flörtölne?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Előbb tisztázni kell a helyzetet. Ha találunk megoldást, akkor nem lehet gond a bizalommal.
2018. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem

En is szoktam

Nincs tetje csak jol esik neki es nekem is ennyi

2018. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Ez attól függ ebben az esetben mi a flört. Mennyi ideig tart,milyen gyakori az adott illetővel... Lehet nekem a flört mást jelent,mint neked. De egyébként nem tudom elképzelni a szituációt.
2018. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Bizalom kérdése. Mi, mindketten flörtölünk. Ez, simán szórakoztató, nem unalmas az egész nap és ennyi.
2018. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem veszíteném el, ha normálisan meg van beszélve minden, nem a hátam mögött csinálja, nem az exével flörtöl, stb...
2018. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1 lépésben megbeszélném vele, hogy ez nekem nem tetszik és lehetőleg koptassa a "behülyített" úriembert, mert nem szép dolog valakibe hiú ábrándokat kelteni.

2 lépésben megvárnám erre mit, mikor és milyen módon reagál


két opció:


1. lekoptatta.....rendben

2. tovább folytatja akár tudtommal akár titokban


a bizalom megszűnik mindkét esetben és mivel nem szeretem magam rosszul és kényelmetlenül érezni egy kapcsolatban így szakítok/elválok, mert


a hülyének nézés nagyon dühítő! Pláne, hogy fordított esetben amikor nálam próbálkoznak be hölgyek megy a hiszti hetekig és hogy ne beszéljek többet azzal a......ilyen olyan nővel.


De alapvetően első körben még a őszinte kommunikáció híve vagyok!

2018. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Felőlem flörtöljön, akivel akar. Amíg kizárólag én dugom, addig nem érdekel, kivel mit csinál.
2018. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Én is értelmes vagyok annyira, hogy ne a puncibizsergetés legyen az egyetlen szórakozásom.
2018. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én bizony igen.
2018. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ez csak szórakozás vagy valami több. Én bizonyos mértékig toleráns vagyok, de ez én vagyok, hogy te mennyire vagy toleráns, meg hogy nálatok mi a helyzet, az már más kérdés. Ha neked nem fér bele, akkor ne változtass ezen csak azért, mert mi írunk valamit, mert neked kell jól érezned magad a kapcsolatodban. És ha nem működik jól, és nem változik a helyzet, neked kell meghúznod a határt és kiszállni belőle.
2018. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!