Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok olyan hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok olyan hülye, hogy mindent elnézek neki?

Figyelt kérdés
Régebben írogatott egy lánnyal, de nem volt semmi. Utána megcsalt egy másikkal és le is tiltotta amikor kiderült, de múltkor úgy alakult, hogy a barátom be volt jelentkezve a facebookjába és rákerestem valamire, és a keresőben otr volt a lány neve(tehát már nincs letiltva). Nem szóltam neki róla, hogy láttam, csak csendben tűrök.
2018. ápr. 7. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Azt megkerdezhetem, hogy hol ismerkedtetek meg?

Hol vannak a hozzad hasonlo jellemtelen, agyilag zokni, erzelmileg es lelkilg totalisan dupla nulla athuzva nok?

Most erre tenyleg kivancsi vagyok.

2018. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Mert egyáltalán, egy cseppnyi önbecsülésed sincs. Szerintem félsz is mást tenni, mint amit kéne.
2018. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert szeretem és nem akarom, hogy elhagyjon. A másik oldalról meg ha nincs velem folyamatosan erre gondolok.
2018. ápr. 7. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Azt tudod, hogy TE vagy a sok nő közül az egy, aki a viselkedésével az ultra bunkó férfiakból Istent csinál! Aztán lehet hallgatni a sok női sírást, hogy ilyen és olyan szemetek a férfiak. Pontosan olyan szemetek, mint amilyeneket TI nők csináltok belőlük.


Nyaljad még a s*ggét továbbra is, sőt, légy doromboló cica, aki minden szexuális aberrációját teljesíti... teljesíti?! Könyörög érte!


Ha majd kidobott, légyszi hasonló fiúcskát keress magadnak, a normális férfiakat kerüld el.


Előre is köszi!

2018. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Es sir a nok szaja, hogy nincsenek “elkotelezett” ferfiak. Igy, hogy legyenek? Konyorgom!
2018. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem vagy se elég szép, se elég jó alakú ahhoz, hogy könnyen találj másikat, és ezt a lelked mélyén tudod is magadról, ezért ragaszkodsz ahhoz az egyhez, akit sikerült valahogy meghódítani. De úgyis koppanni fogsz, mert amint összejön neki egy fullos példány, ki fog hajítani, mint egy használt zsebkendőt. Ha nincs ló, jó a szamár is.
2018. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert már annyira lerombolta az önbizalmadat, hogy most azt gondolod, másnak úgysem kellenél, ezért inkább betegesen ragaszkodsz hozzá.

Ki is fogja használni ezt rendesen, ha nem lépsz le időben, ne várd meg, hogy nagyon elfajuljon a helyzet.

2018. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lenne szabad ezt eltűrnöd, akármennyire szereted.


Még ha kettőtök közül neked fájna is jobban a szakítás, ki kell lépned ebből, és keresni egy férfit, aki értékel és szeret.

2018. ápr. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!