Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktátok megbeszélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktátok megbeszélni, ha a másik fél éppen nem akar szexelni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 7. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
"Most nem akarok szexelni."
2018. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Olyan nincs, hogy én nem akarok :D a másik oldalról, annyi, hogy most nem, majd 5 perc múlva esedékes :d szerencsére nincs ilyen, ha action van, akkor van nincs mellébeszélés egyik oldalról sem :)
2018. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy tuti bevált módszer: Nyisd ki a szád, és formálj vele hangokat.

Majd írd meg, hogy bevált-e :D

2018. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka eset. Párom elég fárasztó munkarendben dolgozik, olyankor nem kezdeményezek, mikor látom rajta, hogy nagyon fáradt. Én meg kb mindig benne vagyok a buliban. :)
2018. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi mind a ketten dolgozunk elég hullák vagyunk. Mindig megbeszéljük van-e kedvünk az este szexelni vagy nem. Nekem általában mindig van,ez a páromon múlik neki mikor van.
2018. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
megbeszelni h van e kedve szexelni? Ez mar magában furcsa szerintem, mert érződik az h akar vagy nem,es h előre megbeszelitek elmegy a varázs.
2018. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
.. és Amugy ha a másik fél nagyon belemelegedik, akkor leallítom és megmondom h most nincs kedvem,és megérti,ennyi.Ezen nem kell mit atbeszelni.
2018. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pretorius25 ***** válasza:
78%
Egyszerű! Elkezded símogatni, csókólni, és ha akarja a szexet, akkor viszonozza, ha nem akarja, akkor meg nem viszonozza, és így tudatosul benned hogy ő ma nincs olyan hangulatában... Ennyi!
2020. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!