Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöttök ki a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttök ki a párotok szüleivel? Mikor ismertétek meg őket és milyen gyakran beszéltek velük?

Figyelt kérdés

Nekem ez...eléggé hercehurcás. A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt és nagyon bensőséges a kapcsolatunk. Bemutattuk már a szülőket és eddig kedvesnek találtam őket. Mégis úgy érzem gyakran,hogy amikor a családjával kéne egyet beszélgetni,kiver a víz és legszívesebben szakítanék vele,mert ez nekem egyszerűen nem megy. (Hozzákell tenni,életemben ő a legelső fiú) Annyira kínosan érzem magam. Talán, mert még csak 2-3 alkalommal beszéltem az anyukájával és a bátyjával. Nem volt még annyi téma és..olyankor annyira esetlennek érzen magam. Nem megy a jó szófosás. Ti hogy vagytok ezzel? Lenne esetleg valami tanács ?

19/L.



2018. ápr. 7. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az elején nagyon jól kijöttem a párom édesanyjával, szívesen beszélgettem vele órákat, mindig volt téma. Mindig kedves voltam vele, de mivel én voltam a páromnál rámunt vagy hogy mondjam... és az a durva hogy ez úgy derült ki, mikor veszekedtem a párommal (lényegtelen min) a párom a fejemhez vágta hogy az anyjának a hócipője kivan velem hogy àllandóan itt vagyok.

Na akkor 3 hónap szünet után békültem ki a pàrommal, de az anyjával azóta nem találkoztam, és nem is akarok.

2018. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Neharagudj, a kérdésedre nem válaszoltam. Szerintem ne idegeskedj, dobj fel nyugodtan témát, legyél nyitott. Az elején nehéz lesz, de ha belejössz akkor már nem lesz gond:)

2018. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Hogy jöttök ki a párotok szüleivel?

Hmm.. olyan semlegesen. Bájcsevej szinten elkommunikálunk, tisztelettel, segítséggel fordulunk egymáshoz. Nekem megfelel.


Mikor ismertétek meg őket és milyen gyakran beszéltek velük?

2 perccel azután, mint a páromat 😃

Ritkán beszélünk, mert... minek? Ők csak egy tartozék, ami ritkán előkerül a „barátnő” csomaghoz 😃


Lenne esetleg valami tanács?

Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Ha akarnak valamit, majd kérdeznek :)

2018. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! :) Remélem így lesz!
2018. ápr. 7. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:

40 éves anyuka vagyok, a fiam barátnője 19.

Elég csendes, jóformán akkor beszél ha kérdezem.Próbálok vele beszélgetni de nem erőltetem.

Szóval azt hiszem ezt a barátod anyukájának kell rendezni vagy hogy mondjam.Ha szimpatikus vagy neki elfogad olyannak amilyen vagy.

Ne stresszelj rá valószínűleg nincsenek nagy elvárásai feléd.

Mondjuk én magamból indulok ki.

De amúgy annyi téma van...tv műsorok, hobbi, munka, milyen volt kicsinek a barátod...kérdezz bátran tőle.

2018. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj,nagyon szépen köszönöm utolsó! Mindent megfogok tenni és persze nyítani is fogok. Remélem sikerűl:)
2018. ápr. 8. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!