Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mutattátok be a szüleite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mutattátok be a szüleiteket egymásnak? Más is "járt" ìgy? ("szüleid nem kíváncsiak hová jársz udvarolni")

Figyelt kérdés

Volt egy 3,5éves kapcsolatom exem anyukájával egész jóban voltam eleinte! Végén útáltuk egymást..! Ott apukámmal egyszer találkozott ezt nem is ragoztnám azt gondoltam ez igy jó!

Utolsó kapcsolatomban történt valami furcsa.

A barátnőmet és a kislányát születtem nem a szüleit és a nővéreit. Velük csak igyekeztem normális viszonyban lenni,hamár együtt laktak.

Mármint az exem(elvált)

a szüleivel lakott,ott volt a nővére is aki szintén elvált(fia a nagyszüleivel nem állt szóba).Ott volt a másik nővére is majd minden nap,aki a másodikanyósával lakott,de az anyós a nő első házasságából való gyereket utálta. Szóval: exemék 3an voltak lánytestvérek mind3egy gyerekkel elvált.

Ennek oka házasságba menekültek volt anyósom/apósom alkoholizmusa elől.

Anyós jelöltem 40éves elmúlt mikor exem született. Igy kapcsolatunk alatt majd 70.Tudóm hosszú volt a leìrás,bocsánat.


Szóval utolsó barátnőm anyukája egyszer azzal jött nekem,hogy a szüleim miért nem kíváncsiak hova járok udvarolni. (Egyszer a kapuig vittek, kiszálltam mentek tovább tervezett dolgukra).

Meg miért nem voltak a férje temetésén. (Exem apja rákos volt öngyilkos lett). Hát ìgy leîrva tudom elég gáz család. Hangsúlyozom exem szerettem és a gyerekét.

Mondjuk 70 feletti falusi származású de akkor is. Mi a véleményetek?



2018. ápr. 7. 22:46
 1/5 A kérdező kommentje:
*barátnőmet és a kislányát SZERETTEM
2018. ápr. 7. 22:48
 2/5 A kérdező kommentje:
Amiért nem preferáltam a találkozót. Vénasszony ki tudja mikor tiszta mikor részeg. Sokszor exem lánya és nővére fia játszóteret csináltak a nappaliból,sokszor ott volt az egész klán a házban...szóval sokan.
2018. ápr. 7. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Bennünk fel sem merült, hogy ismerniük kéne egymást. Ha eljutunk az eljegyzésig, a "rend kedvéért" lesz majd egy találkozó, meg nyilván találkoznak majd az esküvőn, de ennyi. Az eljegyzés utáni találkozót is csak leendő anyós kedvéért szeretnénk, mert ő bizony párom nővére esetében is szóvá tette, hogy a férje szülei nem voltak rájuk kíváncsiak, el se jöttek bemutatkozni, pedig viszik a lyányt... :D Ők falusiak egyébként, ott nyilván mások az elvárások. Nekünk az is elég lenne, ha az örömszülők csak az esküvőn ismerkednének meg. :)
2018. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meghívhatta volna anyósod a szüleidet, ha ez neki fontos.
2018. ápr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4es egyet értek veled. 3as veled is,de esküvő előtt egy szülő-szülő ebédet vagy vacsorát összehoznék. De akkor kb első esetem a normális.
2018. ápr. 8. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!