Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érem vége lesz hamarosan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érem vége lesz hamarosan, szerintetek?

Figyelt kérdés

Azt érzem hogy màr nem tudom helyrerakni a kapcsolatomat. A baràtommal nagyon megromlott kettõnk közt a dolog. Veszekedések, feszültség, megõrülök ettõl, pedig szeretem. De valami nagyon nincs rendben. Iszonyatos ami az elmúlt hónapokban köztünk van.

Egyszer felhoztam neki, hogy vegyünk vissza picit, engedjük meg magunknak hogy rendezõdjenek az érzelmeink, és teljen el kis idõ szex nélkül. Hàt teljesen kiakadt. Szóban is mindig bànt.

Volt, hogy elõbb végeztem a munkàban és felhìvtam telefonon, hogy jó koràbban, erre iszonyat idegesen mondta hogy nem ez lett megbeszélve, és most a baràtaival van amit nem fog miattam lemondani. Ès nagyon indulatos. Felhúzza magàt mindenen.

Nagyon nehéz ez nekem, nagyon bànt a dolog.

Nem tudom, mit tehetnék.

Annyiszor próbàltam vele beszélni, de sosem hallgat meg, elutasítja a véleményemet, mindig belevàg a mondandómba és elmondàsa szerint idegesìtem.

Azt is mondta, hogy neki csak az kell, hogy valaki àtmenjen hozzà, kielégìtse és ennyi. Nem kell neki feszültség.


Azt akarja, hogy kimondjam a végét, vagy mi a tökom baja van??


23l


2018. ápr. 8. 01:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
magadat alázod meg, ha ezzel a véglénnyel maradsz.
2018. ápr. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy talpig ferfival van dolgod. Meg ahhoz is gyenge, hogy kimonjda, hogy “vege”. Neked kellene lepned. Kimondani. Mert igy csak beledolsz a kesbe, nem? De ha elmondta, hogy neki csak egy “zacsko” vagy amibe urit kb....akkor mit akarsz meg tole?
2018. ápr. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, majd fordul a dolog, ha nem keresed.
2018. ápr. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem eröltetném a dolgot ha neki a baràtai fontosabb mint az hogy a kapcsolat rendbejöjjön akkor én szakitanék vele.Ha szeret akkor harcolni fog nem pedig bedurcizik csak mert nem kap meg valamit.Önző ember .
2018. ápr. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a búsba, csak ágybetétnek használ. Találsz különbet is.
2018. ápr. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem szeret.Max kötödik hozzád,vagy néha jó neki ha ott vagy egy kis szexre.


Ne fuss utána,szép lassan engedd el!

2018. ápr. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A barátod egyáltalán nem tisztel téged és ahogy leírtad már nem is szeret(het).

Jól látod, azért viselkedik így veled, hogy te szakíts. Gyáva megmondani a szemedbe, hogy legyen vége, ehelyett veszekszik, bánt, megaláz, remélve, hogy egyszer eleged lesz és szakítasz. Tedd meg neki ezt a "szivességet", lépj ki ebből a kapcsolatnak nem nevezhető valamiből és add meg magadnak a lehetőséget, hogy boldog légy.

2018. ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjak valamit?

Velem is ezt csinalta az exem csak mi egyutt eltunk...

Olyan dolgokat csinalt, ami tudta, hogy zavar, idegesit, szolni fogok erte.

Szoltam is neki, osszevesztunk, azt mondtam jobb ha elmegy, amit ugye nem gondoltam komolyan, csak kihozta belolem..

Neki ez egy jo indok lett, le is lepett..

Ha nem akarod, hogy megalazzanak szakits te!

2018. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hogy alakult?
2021. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!