Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges alleegiásnak lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges alleegiásnak lenni a partneredre? Fél éve vagyunk együtt, azóta szinte állandóan beteg vagyok, előtte soha nem voltam beteges. Nem lehet, hogy van benne valami baci, ami nekem nem jó és ő folyamatosan megfertőz! Ő tünetmentes.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az h beteg vagy? A nemibetegségtől kezdve az influenzáig át ez mindent jelent kb...
2018. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

"Lehetséges alleegiásnak lenni a partneredre?" :D :D :D


Jól van, te agyilag vagy beteg, allergiás a partnerre? :D Komolyan, ettől nagyobb sületlenség már csak az, hogy egyesek azt merik kiejteni a szájukon, hogy "Még a levegőtől is hízom." :D


Talán az alatt a fél év alatt nem ápoltad kellően az immunrendszeredet, idegileg kimerültél, ideges is lehetsz, ami mind gyengíti az immunrendszered erősségét.

Ne a másikban keresd a hibát, inkább a saját életviteledet vizsgáld meg!

2018. ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Igen van ilyen

A baratnom az egyik pasijara volt, konkretan minden szex utan irritacio volt a nemi szerven csipet viszketet eget neki. Kiderult h a spermajaban lehetet valami. Szakitottak. Se elotte se utana nem volt neki ilyen.


A anyum baratnoje maselte h az elso ferjevel 10 evig probalkoztak gyereket osszehozzni nem ment. Elvalltak. Azutam a csaj az elso pasitol terhes lett az elso honapban es a volt ferjnek is szinte azonnal lett gyereke.


En is voltam ugy h minden randi utan nathas voltam. Szerencsere csak 4 honapot jartam vele. Ennyi eleg is volt. Nyar kozepen kora ossze folyamatosan taknyosan hat nem volt tul jo.

2018. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ketteske, szerencsesebb lett volna ha hallgatsz!

Neked kellene erősítés.. agyilag!


Normálisaknak:Allandoan felso leguti problema, köhögés, mandula, torokgyulladas.

2018. ápr. 8. 17:15
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vagy az immunrendszered gyengült valamilyen okból, és nem biztos h a párod miatt, vagy valami pulmonológiai problémád lehet. De ezen felül sarlósejtes betegségtől kezdve a AIDS-en át, leukémiéig bármi lehet.

Ha folyamatosan beteg vagy, ne habozz orvoshoz menni, rengeteg komoly betegség hátterében elhúzódó tavaszi fáradtság/megfázás szerű tünetek állnak kezdetleges időkben. Elsőnek erre kéne gondolni.

Dip.áp.

2018. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Dohányzik a párod??kaksi pisi után alaposan kezet mos?

Ugyanazt a parfümöt/mosószert/öblìtőt használja(esetleg azt amit te)?

Mennyire higénikus:mosógep takarítás porszìvózás? Köröm haj szakáll ápolás? Stb....

2018. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok pszichés alapu betegséged is lehet miatta??Féltés féltékenység megfelelési kényszer.
2018. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad!
2018. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért gondoltam már rá,mert két hétig nem voltam itthon,előtte is beteg voltam,a két hét alatt helyrejöttem és most megint! Mandulagyulladás,ami még életemben nem volt,gyerekként sem! :( Gondoltam csókolózással átad valamit...
2018. ápr. 8. 20:19
 10/15 A kérdező kommentje:
Jaa,egy hónapja voltam vérvételen,minden ok. Gondolom,ha valami komolyabb bajom lenne,az megmutatkozna a vérképben is.
2018. ápr. 8. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!