Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak a párommal?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon kiakarta próbálni hogy seggbe tesz engem és nagy nehezen hagytam. De nagyon fájt még pár könnycsepp is kifolyt a szememből. Mondtam neki hogy hagyja abba és nem akarta. Utána könyörögtem neki es utana abbahagyta es csak annyit vágott oda hozzam hogy "Hogy lehetsz ilyen kényes pi**a?". Azota levegonek nez es nem szol hozzam. Hogy békítsem ki?

Ő 25/F én 23/L


2018. ápr. 8. 19:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Milyen romantikus, érzelmes, mintaszerű, szeretetteljes kapcsolat, tökre elérzékenyültem... Ja, mégsem :D
2018. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem a te dolgod békülni. Ő okozott fájdalmat neked, ő volt a seg.gfej, nem te. Hadd főjön a levébe.
2018. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Még te akarod kibékíteni??? Teljesen bolond vagy, vagy csak szereted magad megalázni?
2018. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De ő nagyon makacs, magától nem fog békülni.
2018. ápr. 8. 19:30
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyennel mégis miért akarsz békülni?


Ha fájdalmat okoz neked az a minimum, hogy azonnal abbahagyja és megpróbálja valahogy enyhíteni a fájdalmat, ez a megszólalása hogy "kényes pi....a" vagy ez úgy alapból minősíthetetlen egy párkapcsolatban, de ilyen helyzetben meg főleg felháborító. És ezek után még te szeretnéd kibékíteni? Nem tudom, lehet csak én vagyok nagyon drasztikus, de aki ennyire semmibe vesz, az az én szememben nem "pár", de még csak közelebbi jó ismerősnek sem minősülne.

2018. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Kamu. Ennyire buta picha márpedig nincs.
2018. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ja nyilvan van arra idom hogy ilyeneket kitalaljak.
2018. ápr. 8. 19:48
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Az szomorúbb, hogy ilyen hülye idióta vagy.
2018. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, mit vársz egy ilyen ba romarctól?:(((
2018. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon de nagyon nem ismertek es nem kéne felettem itelkezni "hülye idióták".
2018. ápr. 8. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!