Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek azért, hogy megkomolyodjon?

Figyelt kérdés
3 éve együtt vagyunk a párommal, de nem érzem azt hogy megkomolyodott volna. Szinte mindenből viccet csinál, a szüleimmel nem tud értelmesen beszélgetni komolyabb témákról, sokszor már engem idegesít a hülyesége. Szándékosan hülyeségeket kérdez, nagyon idegesítő néha azt érzem, sose komolyodik meg. Mindeközben nagyon szeret, mindent megtenne értem, és én is nagyon szeretem, nem is tudnék nélküle lenni, hiába minden hibája, nagyon nagyon szeretem, és tudom, senki se tökéletes, csak picit ezeken csiszolni kéne. Legyen jókedvű, vidám valaki, de ne vicceljünk el mindent. Úgy érzem, néha szándékosan az agyamra akar menni. Beszélgettem vele már erről, a válasz az volt, hogy amíg fiatal, had maradjon gyerekes. De akkor mikor? 70 éves korában lesz komolyabb gondolkodása?
2018. ápr. 8. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom azért neki is van nehéz napja, amikor kiborulva mesél valamiről. Én valószínűleg elkezdenék poénkodni. És amikor làtnàm rajta, hogy mindjárt szétdurran az agya megpuszilnàm, elmondanàm, hogy dràgàm ennyire vagy idegesítő, de komolyra fordítva a szót nagyon sajnàlom hogy ilyen napja volt és jó lenne ha ezek után àtértékelné mi a poén és mi nem.
2018. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm első válaszoló, sajnos nincs szívem ezt megtenni vele. Ha tudom, hogy valami miatt rossz napja van, egyből jót akarok neki, segíteni neki.
2018. ápr. 8. 20:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!