Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ráismertem a barátnőmre itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráismertem a barátnőmre itt az oldalon! Arról írt hogy megcsalt, el akar hagyni, csak nem tudja hogyan. Hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Sajnos nem túl okosan olyan részleteket írt le hogy azonnal felismertem! (Xy területen új munkahely, költözés, a problémáinkról is írt, a munkatárs pasit is felismertem a leírás alapján)

Hogyan reagáljam ezt le? Tegnap említettem neki hogy milyen szánalmas ha valaki idegeneknek panaszkodik az interneten, úgy csináltam mintha egy haverom csinálná ezt. Erre nem reagált sehogy, de utána ugyanúgy válaszolt az oldalon. Elég durván szid engem, valótlanságokat ír amiket nekem még nem mondott soha. 1000% hogy ő az, a szófordulatai is megegyeznek, sőt a amikor kitette a kérdést éppen fél órát volt a fürdőben a telefonjával! A válaszok adásakor is mindig félrevonult pont. Vicces ez így nagyon hogy tudta nélkül lebukott.

A másik pasit ajnározza, stb, miért nem megy hozzá oda akkor? Költözzön oda! Ja, az anyagi biztonságom, a kedvességem megfelelő neki. A problémája amiért megcsalt hogy neki házimunkát kell végeznie otthon és én nem vagyok hajlandó a hétvégi plusz munka után kirándulni menni vele, lesni a kivánságait.

A válaszolók is tisztára ellenem beszélnek! Még rá is erősítenek! Arra gondoltam hogy összepakolom a cuccait délutánra aztán elköszönök tőle!


2018. ápr. 9. 11:19
1 2 3
 1/30 Noren1989 ***** válasza:
92%
Linkeld már be a kérdését, hadd nevessünk először egy jó nagyot.
2018. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem linkelem be mert még szól neki valaki, odaír a kérdéséhez. Nem így akarom hogy kiderüljön hogy tudom.
2018. ápr. 9. 11:23
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Én is kíváncsi vagyok arra a kérdésre :D
2018. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
Én is kíváncsi vagyok, jöhet privátban is.
2018. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Már ne haragudj, de miért zavar, ha megtudja, hogy tudod? Linkeld be, este pedig várd otthon úgy, hogy akár már csomagolhat is
2018. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Az utolsó mondatod lesz a helyes lépés.
2018. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

Én szépen összeszedném a holmiját és mikor jön haza, már az ajtó előtt lenne minden. Telefonszám, netes felületek letilt és pá. Az ilyen igazi görény.

Még félre is kefél és azt hiszi, hogy bármilyen alkalommal is ez megbocsájtható vagy igazolható? Szánalom.

2018. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%
Ezek már-már brazil, mexikói és török szappanoperákat megszégyenítő fordulatok :D
2018. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
óó én pedig láttam azt a kérdést, eléggé lehúzott téged.
2018. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%
Egy kicsit magára adó férfi nem itt posztolgatna hanem kivágná atomgyorsan.
2018. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!