Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rá kérdeztem mitől? Mivel van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becykeee kérdése:

Rá kérdeztem mitől? Mivel van a gond? Van e más akivel kiéli esetleg megcsal? De azt mondta nem Szerintetek ez mitől lehet? 31 éves a ffi én pedig 27

Figyelt kérdés
Másfél éve alkotunk egy párt de nem élünk együtt. Szóval 2 hete foci után szerettem volna szerelmeskedni a párommal élveztük de aztán lemaradt úgy voltam vele nem kell erőltetni, mert azzal indokolta hogy kiizadt és rosszul érezte úgy magát. Nos azóta tegnap este került volna sor egy újabb szerelmeskedesre ő is én is felhevült állapotba voltunk akarta de amikre oda került volna a sor hogy behatolás lelankadt. .. próbálkozni akart nagyon de mondtam hogy nem kell.
2018. ápr. 9. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Fáradtság, stressz, túl sok maszti stb...
2018. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt ő is mondta hogy az hogy nincs félre tett pénze az nagyon zavarja. De ettől pláne hogy 2 héten belül 2 szer volt ilyen eset. És azért engem ez rosszul érintet
2018. ápr. 9. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy stresszes és ràmegy az szexre nem tud koncentrálni .
2018. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem és én hogy tudok segíteni ebben ?
2018. ápr. 10. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!