Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem értem el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem értem el a barátnőmet, szerintem megsértődött, mert nem kerestem, mikor a barátaimmal voltam.

Figyelt kérdés
Mással írogattam közben és látta, hogy aktív vagyok... azt mondtam neki nem fogok telefonozni, másképp alakult, de neki nem írtam vissza akkor sem, mikor ezt megírta nekem, hogy lát, mert kissé ittas voltam, most pedig már tegnap éjszaka óta le vagyok tiltva mindenhonnan. Mit tegyek?
2018. ápr. 9. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd lenyugodni, adj neki pár napot. Aztán keresd fel SZEMÉLYESEN.
2018. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Hagyd lenyugodni, vissza fogja vonni a tiltást, ha lecsillapodott. Aztán beszéljétek meg. Ő egy hisztis pitsa, elmész a barátaiddal, aztán téged figyelget tényleg inaktív vagy-e? Vicc...

Te egy bunkó vagy. Van mit átbeszélnetek, és mindkettőtöknek változtatni kell, hogy jobb irányba menjen a kapcsolatotok.

2018. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresd fel személyesen, és magyarázd el. Amúgy én megértem a barátnőt, mert nem az volt az alapfelállás, hogy "szivi, elmegyek haverozni, ezért nem foglak keresni", hanem azt mondtad neki, nem leszel fenn neten, aztán mégis fenn voltál, és egy szót nem írtál neki... ebből simán azt hiheti, hogy le akartad rázni a semmiért meg hazudtál neki.
2018. ápr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!