Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, titeket ez zavarna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés
Ha a pasitok nem értené, hogy miért szeretitek. Megkérdezné, hogy "Mit szeretsz bennem?", "Mivel érdemeltem ezt meg?" Azért nem lenne ez az effektus mindennapos.
2018. ápr. 9. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
A magabiztosság és önbizalom hiányát sokkal jobban ki se lehetne fejezni
2018. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az #1-nek igaza van.
2018. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is mindennap jön ezzel a szöveggel, attól még minden nap így fog érezni. A viselkedésével, beszédével úgyis kierőszakolja majd tőlem a bókokat, a folyamatos önbizalom erősítést, nem fogja elviselni, ha nem magyarázom neki folyton, hogy "de igen drágám, te ilyen meg olyan faxa vagy", ha valami problémám van vele vagy ha esetleg nekem is van valami bajom, amin neki kellene segíteni. Egyenrangú, egészséges párkapcsolatot szeretnék, nem terapeuta-beteg viszonyt.
2018. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyon önbizalomhiányos, csak nem értem, hogy mit szeret bennem. Amúgy a fél év alatt csak kétszer kérdeztem ezt meg tőle.
2018. ápr. 9. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi van leszavazók, fáj a rohadt igazság? Ti is ilyen önsajnáltató nyomorultak vagytok?


Ha olyan jó lenne az önbizalmad akkor nem kérdőjeleznéd meg, hogy valaki miért szeret. Ha van elég önbizalmad akkor miért ne szerethetne bárki?

2018. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vmiért magadban talàlsz hibàt ami miatt ugy gondolod hogy nem vagy szerethető de akkor nem mondanà a bnőd hogy szeret .Meg nyilvsn nem bansz vele lekezelően .Kérdezd meg magadtól hogy mik azok a tulajdonsàgaid ami miatt szerethet a bnőd .:D
2018. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem önbizalomhisny akkor csak megerősitést vársz a parodtól visszajelzést hogy tökös vagy.Egyépként ezt neked kell tudnod hogy miért kérdezgeted a pàrodat .:D
2018. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!