Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm ittasan mindig rám mászik?

Figyelt kérdés
Ritkán iszik, de akkor beüt. Az a baj, hogy olyankor nagyon szeretne szexelne(amúgy józanul is), csak én nem érzem fairnek azt, hogy én ezt kihasználjam, hiába vagyunk. Nem is szoktam, inkább valahogy ágyba rakom, szerencsére alszik is hamar.
2018. ápr. 9. 22:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Balfék vegyél még 1 uveg Jägert ilyenkor.
2018. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg azt tudod csinálni, amit most is csinálsz. Ez elég korrekt viselkedés, ebben a helyzetben.
2018. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Fú, de töketlen vagy. Ezt nőként írom.
2018. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Ha rád mászik, szexelni akar........ xddd Ha együtt vagytok, akkor nem értem a problémádat :D Mi párommal minden buli után szexelünk, olyankor eleve még jobban elszabadulnak a hormonok.. :D
2018. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De basszus. Ilyenkor nincs magánál. Attól, mert együtt vagyunk, nem használom ezt ki, tisztelem annyira, hogy ne részegségében reszeljem, pumpáljam...:)
2018. ápr. 9. 22:23
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha annyira tisztelnéd, nem a reszel és a pumpál szót használnád vele kapcsolatban :'D
2018. ápr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem, mert akkor megtenném. Most csak mondtam két kifejezést a szeretkezésre, vagy tán nem lehet, mert ez is Soros-terv?
2018. ápr. 9. 22:40
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

Szegény lány.

Amúgy meg miért vagy együtt olyannal aki részegségig issza magát?!

2018. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Miért szegény? Azért, mert nem használom azt ki, hogy néha berúgik? Akkor is tisztességtelennek érezném. Még akkor is, ha házasok lennénk.
2018. ápr. 9. 22:47
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érten ebben mi a kihasználás...Szerintem részegen elő meri vezetni mire vágyik. Sokkal inkább ki merné élni magát. Pl exem részegen remegett az orgazmus után. Mondjuk amikor bizonygatta,hogy ő kemény csaj és tegyem be a popsijába is sìkosító és tágìtás nélkűl is bîrja tudtam másnap bánná.
2018. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!