Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mostanában csunyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában csunyán beszél velem. Ez normális ha ilyen?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon fáj mert évek óta ismerem de soha nem beszélt velem igy. Jopár honapja együtt is élünk már. Es kisebb vitánál már azt kapom hogy "fogd be a pofád..ki kiváncsi a pofádra. Menj a f*zomba b***zdmeg.

Es mindig megigéri hogy többet nem beszél velem csunyán....


2018. ápr. 9. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Lakva ismeritek ki egymást. nem ezt kellett volna megkerdezni hogy normalis, hanem erdemes folytatni vele? Nem gond amúgy, a nok tobbsege ehhez a ferfitipushoz vonzódik. 2. Baratnommel eljatszottam a rosszfiut, akkor kellettem neki, de 5 ev utan dobtam egy olyan noert akivel 7 eve vagyok egyutt es nem kell megjatszanom a rosszfiut. 2. Baratnom igazabol egy pszichologiai tesztalany volt, akit vegig analizálhattam.
2018. ápr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Sirva irtam..a fogalmazasra nem figyeltem.

Tevedes hogy en ezt keresem... soha nem volt ilyen velem. Én nem ebbe a stilusba szerettem bele. Csak azt nem tudom hogy én fogom ezt fel érzékenyen vagy ez tényleg borzasztó. 9 éve ismerem de amiket mostamában művel kicsit sok:/... 22/l

2018. ápr. 10. 00:07
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Lehet, nincs apukája, aki kordában tartsa?

Mint a mai fiatalok(fiúk) jórészének.

Hivatalból rúgni kellene párat.

Nézd meg, a bűncselekmények szinte 100%-át 20-on éves suhancok követik el.

2018. ápr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, ha így beszél veled. Hol van a tisztelet, szeretet?! Még ha dühös is az ember, vagy nézeteltérés van, akkor sem bántom meg ilyen stílussal a másikat.

Hányszor ígérte már meg, hogy nem beszél csúnyán veled? Ha ezt a kérdést kiírtad, gondolom többször, és újra lejátszódik. Én ennél kevesebb verbális bántalmazást sem tűrnék meg, nem tudom Kérdező, neked hol a határ?

2018. ápr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Baratom 27 éves. De az apukáját nem ismeri
2018. ápr. 10. 00:15
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez volt a 3. igéret amit nem tartott be.

Nehéz, mert pár hete még boldog nő voltam. De a fejemben már nagyon ott van a szakitás. De még elhinni sem könnyű hogy ide jutott a kapcsolatunk.....

2018. ápr. 10. 00:18
 7/11 A kérdező kommentje:
Most a "menj a f***szomba" szöveget mondta után én bezàrkoztam a fürdőbe. És aztán mondja nekem mi bajom van ebben mi a csunya.....
2018. ápr. 10. 00:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Legyen önbecsülésed! Dobd ki ezt a bunkó parasztot MÉG MOST!
2018. ápr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem egyszer beszelhetne igy. Mert itt nem a szoveggel van a gond, hanem amit jelent a viselkedese feled.
2018. ápr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne okold magad, vannak ilyen beteg emberek. Ne keress észszerű magyarázatot, mert nincs. Ilyenek a bántalmazó emberek. Teszik a szépet, magukba bolondítsnak, aztán elkezdődik a pokol. Ne várd meg, amíg rosszabb lesz. Utolsó esélyként ajánld fel, hogy menjen pszichológushoz. Tuti van valami pszichés probléma a háttérben. Ha hajlandó kezeltetni magát, akkor van egy hangyányi esély normális kapcsolatra. A valószínűbb, hogy elintézi egy "nem vagyok bolond" beszólással. Ezesetben gondolkodás nélkül csomagolj. Ne hasson meg semmi. Se az ígéretek, se a könyörgés, se a sírás, se a fenyegetés.
2018. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!