Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság ilyen menő a másikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ilyen menő a másikat bizonytalanságban tartani, hogy aztán végül szakítás legyen?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akit úgy érzem mindennél jobban szerettem. Egy napon minden feszültség kicsúcsosodott, szerettem volna telefonon beszélgetni vele. Előző nap ezt szóba hoztam neki, már akkor sem lelkesedett az ötletért. Írásban tartottuk a kapcsolatot, de annyira érdektelennek éreztem az utóbbi időben, hogy napokig nem írtam neki, vártam arra, hogy keressen, eközben emésztettem magam, folyamatosan vele álmodok, ő jár a fejemben, és visszasírom a vele töltött időt. Aztán napok múlva rám írt. Elhatároztam, hogy szóban szeretnék vele beszélgetni, mert írásban túl szigorúnak érzem magam, ő pedig mindent félreértett (mintha szándékosan provokálna a mellébeszéléssel). Megkérdeztem tőle, tudunk-e majd szóban beszélni, elkezdett kifogásokat, keresni, majd kétszer felhívtam és másodszorra már én nyomtam ki a telefont dühömben. Megírtam neki, hogy ennyi volt, és kedvesen, könnyek között töröltem mindent elérhetőségét.


Előzmények, január közepén ismertem meg. Egyszer találkoztunk, pár napot együtt töltöttünk. Ekkor szerettem bele igazán, mikor eljöttem tőle, felfoghatatlanul hiányzott. Továbbra is írásban tartottuk a kapcsolatot, de már nem tudtunk úgy beszélgetni, mint a kapcsolatunk elején: én megkomolyodtam, elvártam volna tőle is ugyanezt. Ő is más lett, az elején folyamatosan a találkozást sürgette, és hízelgett nekem – ha nem teszi, valószínűleg sosem megyek bele az ottalvásos együttlétbe. Aztán mikor eljöttem (bár marasztalt volna) megváltozott, kértem tőle hogy mondja meg, ha kiábrándult belőlem, sosem mondott ilyet, és sosem célzott arra, hogy szakítani akarna. Viszont az az érdektelenség, amit sok írásos beszélgetés közben tanúsított, egyre kezdett meggyőzni abban, hogy ő csak kalandozni akart. 6 év különbség volt köztünk, én 21 éves fiú létemre egy komoly kapcsolatra vágytam volna egy idősebb nőtől (ezt még az elején tudtára is adtam) teljes körű bizalommal, vele pedig semmiről sem lehetett beszélgetni utólag.


Szerencsétlennek érzem magam, hogy belementem ebbe a kapcsolatba, és hónapok óta csak ő jár a fejemben, úgy érzem most, hogy szakítottam vele, elvesztettem életem értelmét. Elcsábított, és most üresnek érzem magam. Azt kívánom, bárcsak sosem lettem volna szerelmes.

Ezek után felmerül bennem a kérdés, hogy mi van ma az emberekkel? Miért nem lehet egy normális kapcsolatot sem fenntartani, mindenhol párkapcsolati problémák, az őszinteség hiánya, ekkora elvárás manapság, hogy egy kapcsolatban legyen bizalom, és meglehessen mindent beszélni sértődés és érdektelenség nélkül? Mi van ma az „érett”-nek mondható nőkkel, akik kalandozás céljából fiatal fiúkat csábítanak el a hízelgő szöveggel, aztán meg hitegetik, mert szakítani nem akarnak? Mindig mindenért a férfiak vannak hibáztatva, hogy így meg úgy mennek a farkuk után, de könyörgöm, vannak normális férfiak is, akik meg szeretnének állapodni. Úgy érzem, hogy időt pazaroltam el az életemből erre a párkapcsolatos baromságra, manapság nincs értékelve az, ha valaki tud valakit szeretni.



2018. ápr. 10. 00:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Ne emészd magad miatta, csak kiszórakozta magát veled egy gerinctelen liba, jól átvert.

Minden ráfordított idő kidobott perc.

Inkább küldted volna el a mamájába rendesen, most jobb lenne.

2018. ápr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy jobb lenne, de egyszerűen megszerettem. Annyira nehéz :(
2018. ápr. 10. 00:55
 3/11 anonim ***** válasza:

mit lehet szeretni egy ilyen jellemtelen, bunkó, egocentrikus nőben?

legyél már tökösebb csávó, aztán ríj egy ilyen pitsa után!

egy szar alak, nem érdemli meg az imádatodat.

lépj tovább.

bár előtte a helyedben megfingatnám valahogy, hogy meg legyen leckéztetve, hogy így nem viselkedünk.

2018. ápr. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
javítom: aztán NE ríj egy ilyen pitsa után!
2018. ápr. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán megsértődött, hogy hazamentél. Nem minden úgy történt, ahogy ő akarta, ezért most büntiben vagy. Kb.20 évesen próbálkoztam utoljára hasonlóval, aztán a barátom megkèrt, hogy ezt sürgősen hagyjam abba. Neked most ez a lány a világ közepe. Ő ezt érzi, és gátlástalanul kihasználja. Ha nem sikerült azóta mást becserkésznie, akkor 1-2 hét múlva keresni fog, hátha már "megnevelődtél".
2018. ápr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Belefutottál egy olyan nőbe, aki szereti, ha körülrajongják. Lépj tovább és keress normálisabbat.
2018. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jól értelmezem, hogy egyszer találkoztatok (még ha több napos is volt) és te ezt már kapcsolatként értelmezted?


Talán sok voltál neki, bár ezt is közölhette volna...

2018. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, voltam olyan h*lye, hogy kapcsolatként értelmezzem. Sőt, ha ez nem elég, szakítás után képes voltam újra megkeresni. Azt a flegma, elutasító magatartást amit tanúsított, nem kívánom senkinek. Ha egy kicsit is szeretett volna, tuti, hogy ad még egy esélyt, annak ellenére hogy én akartam szakítani vele.
2018. ápr. 12. 21:09
 9/11 A kérdező kommentje:
Vagyis nem akartam, hanem meg is tettem. Viszont őt fele annyira sem viselte meg, mint engem. Egész végig csak hitegetett, egyszer nem mondta volna meg, hogy felesleges ezt folytatni, mert nem érez irántam semmit. Addig voltam jó, míg az ágyát melegítettem. Isten őrizzen meg az ilyen nőktől egy életre.
2018. ápr. 12. 21:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Válaszom: ma ilyen a társadalom, sajnos kevés a gerinces megbízható ember, aki őszinte. Sokan nem akarnak elköteleződni, mert fontosabb számukra a saját karrierjük és az idejüket és a pénzüket nem akarják megosztani, de azért a szex jó heti több alkalommal is. Én ezt a témát kutattam és készen van egy 550 oldalas párkapcsolati kézikönyvem is. Komoly szociológiai és szexológiai munka, megrendelheted E-book formájában. Keress magadhoz illő nőt... és előre tisztázzátok, mit akartok egymástól..
2018. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!