Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak kicsordult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak kicsordult a könnye amikor először mondtam neki hogy szeretem? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Elmesélte utána hogy a szülei alkoholisták (voltak), az apja konkrétan halálra itta magát amikor ő 12 volt, addig is ütötte-verte a családot. Az anyja is részeg volt, gyakorlatilag egymást nevelték fel a testvéreivel.

Azt mondta hogy neki még soha senki nem mondta azt hogy “szeretlek” és nem is gondolta hogy ilyet fog ez kiváltani belőle. A hülye családja miatt náluk senki nem mutatja ki az érzéseit és nem is mondja. Azóta nagyon szégyelli magát emiatt, hiába mondtam neki hogy nincs miért, tök aranyos volt. Azt hiszi már nem nézem férfiasnak. Bármit csinálok zavarban van miatta, látszik hogy magában arra gondol “csak nehogy mégegyszer mondja. Most tőlem is elvárná hogy mondjam neki?”

Amúgy a tetteivel maximálisan tudom hogy szeret engem, de képtelen kimondani. Elfogadom!


2018. ápr. 10. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

üzenem neki, hogy szerintem tök szexi, ha egy pasi képes elsírni magát és vállalni az érzéseit.

pont abban mutatkozik meg az ereje, nem az elfojtásban.

2018. ápr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Rendesen üljetek le és beszéljétek meg, hogy a párjának nyugodtan kimutathatja az érzéseit, no para. De ha ilyen érzelmi hendikeppel* indul akkor valóban ez nem lesz 5 perc mire fokozatosan ki tud nyílni ilyen téren, türelem!

1-es hozzászólóval egyetértek, idézd be neki nyugodtan! ^.^


*Anno nővéremmel végignéztük, hogy apám veri anyámat részegen. Been there, SOSEM felejtem el... Mondjuk anyám második házassága sem volt leányálom, férje lelépett (onnan egy húg)... De én el voltam kényeztetve a 3 nő által érzelmi téren rendesen mindég is. :]

2018. ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem meg tök meleges ha egy pasi ezért sír...
2018. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez igazán nagyon szép dolog! Ha elsírta magát akkor nagyon meghatottad. Ez egy nagyon nagy lelki felszabadulás is lehetett akár. Biztosítsd róla,hogy számodra az érzelmek fontosabbak,mint az ostoba tévhitek a férfiasságról!
2018. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szegény:( El sem tudom képzelni milyen lehet így felnőni...
2018. ápr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyszer kimondja majd de biztos hogy nem kevés idő mulva .Mindenesetre ez sokkal férfiasabb megnyilvanulas volt tőle mint attól aki vadàlliatoskodik .
2018. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!