Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd elhidegülni a kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd elhidegülni a kapcsolat, kiszerettünk egymásból, vagy esetleg a titokzatos harmadik fél van a háttérben? (elég fontos számomra minden válasz, örülök hidegnek melegnek) Többi lent.

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve vagyok együtt a barátnőmmel. Manapság már mindennapossá fajult a veszekedéseink száma és kezdem unni, de nem Őt, csak a vitákat. Általában mindig én vagyok az aki bocsánatot kér a másiktól, bár előfordul, hogy amikor eléggé elegem lesz és nem szólok hozzá, nem keresem akkor Ő is bocsánatot kér.


Távkapcsolatban élünk és minden hétvégén én megyek át hozzá, mert rosszul van buszokon, vonatokon, amit nem is hányok a szemére, mert nem ő tehet róla. Egy két dolog miatt mindkettőnk bizalma megrengett egy kicsit a másikban, bár kiszeretni nem szerettünk ki egymásból. Vannak problémák, nem is kevés, mindketten hajlamosak vagyunk depresszióra, én inkább, mint Ő.


Neki nincsenek nagyon barátai, aztán értelemszerűen, mivel kevés az önbizalma (pedig nagyon csinos és kedves emberekkel) interneten kezdett barátokat keresni. Sajnos ez egyenlő azzal, hogy napi szinten írogat mindenféle ismeretlenekkel, köztük sok srác ír rá, hogy akarnak tőle dolgokat. Bizalom még megvan, tudom, hogy nem csalna meg, de engem rettenetesen zavar, remélem érthető. Ráadásul ezek hatására egyre kevesebbet beszélünk és figyelmen kívül hagyja az üzeneteim és előtérbe helyezi az ismeretlenekkel folytatott beszélgetést, aminek hatására elhagyatottnak érzem magam, de mivel már mindennapos ez a vita ezért már szabályosan fizikailag rosszul vagyok, ha megkérdezem nem-e írt valaki srác megint neki.


Én nem akarok újabb barátokat szerezni, nekem már vannak, csak nekem is igen messziek. Ha akarnék velük találkozni, az azt jelentené le kell mondjak a barátnőmmel töltött hétvégéről, ami azért egy héten másfél nap, ami eléggé kevés, tekintve, hogy minden nap veszekszünk és csak így nyugszunk meg, ha látjuk egymást.


Természetesen vannak idegesítő dolgaink, én rengeteget akarom ölelni. Szeretethiányos vagyok, nem puszilni, se a szex a lényeg (Habár kéthavonta ha egyszer csináljuk.) csak az ölelés. Hétvégén ha nála vagyunk, viszont mindig kezében a telefon és általában akkor megy fel facebookra, gyakorira, (minden ilyen barátkeresőre) ha nem vagyok a szobában, ha visszajövök elrejti, vagy kilép egyből.


LÉNYEG:: Az utóbbi időben már azt is mondta keressek más lányt, ha éppen együttlétre kerülne a sor, (vagy mindig fáj a feje) mert neki már nincs kedve, az öleléseim eltolja magától, puszira elhajtja a fejét, ha meg egy ágyban alszunk akkor mindig elfordul és elmegy az ágy másik végére. (neki állítólag mindig úgy kényelmes.)


Ti mit tennétek a helyemben? Próbáltuk már megbeszélni, de nem jött össze valahogy sose. Ha elmondom a problémáim, arra mindig az a válasz, hogy keressek mást, ha ez nem jó, vagy előrukkol, hogy mivel Ő pánikbeteg neki milyen nehéz, én úgyse érteném meg, neki nagyobb a baja, mint nekem.


Esetleg kiszeretett belőlem, vagy lehet van valakije?

Az tiszta, hogy elhidegültünk, de lehet tenni valamit javulás érdekében? Már meguntam, hogy mindig csak én vagyok aki kajtat a másik után.



2018. ápr. 10. 10:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Elhidegültetek egymástól, sokat veszekedtek. Ennek a kapcsolatnak lőttek. Lépj túl rajta, fiatal vagy, keress negfelelő társat magadnak.
2018. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem szeret már téged, pedig alig egy éve vagytok együtt. Szerintem arra hajt, hogy szakíts vele.
2018. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"se a szex a lényeg, habár kéthavonta ha egyszer csináljuk"

"az öleléseim eltolja magától, puszira elhajtja a fejét, ha meg egy ágyban alszunk akkor mindig elfordul és elmegy az ágy másik végére"


Én nem szeretnélek megbántani, de egy év alatt eljutottatok oda, ahova együtt élő emberek tíz éve alatt szoktak. Szerinted ennek így mekkora jövője lehet?


Én ezt nem nevezném párkapcsolatnak, szerintem ez inkább arról szól, hogy bár nem szeretitek egymást, nem akarjátok elengedni ezt a dolgot, mert kell a tudat, hogy van valakitek. Ezzel viszont csak magatokat és egymást hitegetitek feleslegesen, mert ez valójában semmi.

2018. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%

Beszéljetek szeretetből, vagy ne kommunikáljatok.


Ha ezt betartjátok, 1 hét után már érezhető lesz a nem is kicsi változás.

2018. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Ez már halott kapcsolat.

Ő már nem vágyik rád, sőt mondhatni taszító vagy neki.


Jobb ha minél hamarabb vége mert csak szenvedés és kínlódás az egész, számodra pedig nem marad más a végére csak kínzó és hiú ábránd.

2018. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
Ennek a kapcsolatnak már lőttek, váljatok külön addig, amíg még viszonylag békésen tudtok és nem lesz még rosszabb.
2018. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Csak a lényeget olvastam el, bocs.

"Az utóbbi időben már azt is mondta keressek más lányt, ha éppen együttlétre kerülne a sor, (vagy mindig fáj a feje) mert neki már nincs kedve, az öleléseim eltolja magától, puszira elhajtja a fejét, ha meg egy ágyban alszunk akkor mindig elfordul és elmegy az ágy másik végére"

Ebből viszont egyértelmű, hogy a dolognak kaput. Most gondolj bele, a barátnőd egy év után azt sem hagyja, hogy megcsókold. Szerinted ez ugyan mi a fenét jelenthet?

Ez szimpla elhidegülés, valójában már nincs is közöttetek semmi.

2018. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!


Igazság szerint én még nem érzem, hogy a vége lenne. Persze, nem vagyunk olyan meghittek, mert eléggé összeszoktunk. Mostanában inkább vagyunk tesós szinten. Nektek van valami véleményetek, hogyan lehet a lángot újra begyújtani?


Kedves Jaguar warrior: Csókot enged és ha rosszúl vagyok, vagy olyan van azt engedi, csak amikor meg akarom puszilni akkor húzza el az arcát. Esetleg nem tudsz valami olyat, amivel újra jó lehetne minden?

2018. ápr. 10. 11:50
 9/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, mennyi távolság van köztetek?
2018. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos nem tudok.

És itt inkább azzal van a baj, hogy "engedi". Most komolyan, ez milyen már, hogy néha-néha "megengedi", hogy megcsókold.

Nem inkább az lenne a normális, hogy amikor meglát akkor ő fut oda megölelni és megcsókolni és alig várni, hogy ágyba bújjatok meg lehúzd a bugyiját? Mert távkapcsolatban amikor nem látod a másikat egy ideig akkor ez lenne a normális.

Ő már nem szeret, nem akar. Az is valószínű, hogy ott ahol ő lakik már megismerkedett egy másik fiúval és csak azért nem akar ő szakítani mert akkor kiderülne, hogy viszonyt folytat egy ideje.

Egyértelműen látszik, hogy hárít. Mind felelősséget mind cselekvéseket. Aki meg szereti a barátját az nem folyamatosan más lányok karjaiba akarja szánt szándékkal lökni. Egyszerűen azt akarja, hogy te lépj ki. Szakítani sem fog szerintem, inkább az fog történni, hogy egyszercsak már nem fog írni, nem fog jönni és minden felületen letilt.

2018. ápr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!