Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti idegesítenétek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti idegesítenétek magatokat azon, ha egy barátjával sokat beszélget?

Figyelt kérdés

Mikor még csak randizgattunk a jelenlegi párommal, akkor több ember is figyelmeztetett, hogy van neki egy fiú barátja, aki nem biztos, hogy csak a barátja szeretne lenni. Ezt a fiúnak az egyik legjobb barátja mondta nekem akkor. Később kiderült, hogy a párom legjobb barátnője is mondta már neki(barátnőmnek), hogy mintha azt látná a srácon, hogy ő többet szeretne. Már beszéltünk róla a barátnőmmel, de ő annyit mondott, hogy barátok és nem érti miért idegeskedek. Mondtam neki, hogy szerintem nincs fiú-lány között barátság és azért mert több embertől is hallottam már ezt a dolgot...nem jutottunk előrébb. Illetve a mint a címben említettem, szinte mindennap beszélnek. Ti mit tennétek a helyemben, ismét felhoznátok a témát? Sajnos nem hagy nyugodni a dolog.

F24 L 21 Majdnem egy éve vagyunk együtt.



2018. ápr. 11. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Tapasztalat: A fiúbarát akkor is fiúbarát, ha beteszi. És így lesz, meglátod. Rohadtul állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy vagy Te vagy Ő. Én nem tettem, csak kértem, kértem, nem teljesült. Most az ő farkán lovagol. Ne járj így, helyes a megérzésed!
2018. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Azért még mások véleményére is kíváncsi lennék! :)

2018. ápr. 11. 09:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a barát többet akar, de a barátnődön múlik, hogy ezt felismerje és tudja kezelni. Ha nem hagyja hogy ebből több legyen, akkor nem lesz. Ha meg akarja hogy több legyen, akkor akkor is szex lenne a vége, ha tiltod őket egymástól. Nekem is rosszul esne egy ilyen szituáció, ugyanakkor nem jó ha korlátozod a másikat. Ez egyrészt azt jelenti nem bízol meg benne, másrészt meg a korlátozás sosem vezet jóra.
2018. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

nekem is van egy srác haverom, hetente biztosan, de van, h.naponta többször is dumálunk


és nem vagyunk szerelmesek


simán lehet ffi-nő barátság

2018. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De te ti nem hallottátok vissza, hogy többet akarna. Ha ez történne mit tennétek? Amúgy nekem se volt gondom ez előtt a sráccal..egy szót sem szóltam érte addig amíg a fülembe nem jutott ez a dolog elég biztos helyekről.
2018. ápr. 11. 10:42
 6/11 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem sincs nő és férfi között barátság!!!

Rengeteg pasival kezdtem haverkodni, de mindig többet akartak.


De vannak kivételes esetek! Pl az én fiú legjobb barátommal 0!!! éves korunk óta barátok vagyunk!

Kórházban is egymás mellett feküdtünk mikor megszülettünk, 9óra van közöttünk és szomszédok vagyunk, osztálytársak voltunk! De számunkra inkább testvérség ami kettőnk között van! :)

2018. ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, viszont szerintem nem speciális esetről beszélünk.
2018. ápr. 11. 11:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Megint itt ez a fiú-lány barátság téma amiben soha nem lesz megegyezés azok között akik hisznek és akik nem hisznek benne.

Én azok közé tartozom akik hisznek a fiú-lány barátságban. Sok van a környezetemben, nekem is vannak fiú barátaim és sose akartam tőlük többet.

igen, könnyen lehet belőle több. De ez is két emberen múlik.

Lehet hogy a csávó többet akar , de ha a barátnőd többet akarna akkor nem lenne veled együtt. Vagy szakítana vagy eleve össze sem jöttetek volna. Miért? mert a lehetőség végig adott volt a számára ha valóban így van.

és attól mert a srác akarja nem biztos hogy a barátnőd is.

És ha normális mind a kettő akkor amíg ti együtt vagytok nem is lesz köztük semmi több.

De ha te folyton ezzel nyaggatod vagy választás elé állítod akkor te leszel a rosszfiú.

Én ilyeneken nem idegeskednék, úgy vagyok vele hogy akármennyire is vagyok szerelmes utálok titkolózni, utálok bizalmatlankodni és utálom olyanok miatt emészteni magam ami nem az én hibám. Én spec úgy gondolkodom hogy próbálom nem túl izgulni , ha meg megcsal valaki akkor meg ez van. Piszkodul fáj , igen és senki sem akarja. De az nem rajtad múlik illetve nem csak. A végső döntés a másikon múlik 8ebben az esetben) hogy megteszi-e.

Ha normális a barátnőd akkor akár mit is akar nem csal meg.

2018. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hagyom az egész dolgot, ha ez miatt lesz vége valamikor..akkor ez van megérdemlik egymást, de nem hiszem, hogy megtenné ezt velem a barátnőm. Bízom benne :D Köszönöm a válaszokat.
2018. ápr. 11. 22:25
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

"Lehet hogy a barát többet akar, de a barátnődön múlik, hogy ezt felismerje és tudja kezelni."

Lótüdőt! Nem a csajon múlik, hanem kérdezőn. Az ő vállán nyugszik a saját boldogságának a felelőssége. Ha magába tudja zúgatni a csajt annyira, hogy ne is lásson meg más pasit maga körül, rendben van a dolog. Ha nem tudja, akkor örök kétség fogja gyötörni, ée megöli a szerelmet a féltékenység.

Amíg ezt nem ismerjük fel, semmi keresnivalója a kérdésnek a FELNŐTT párkapcsolatok kategóriában.

2018. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!