Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak új munkahelye van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak új munkahelye van, és azóta alig foglalkozik velem. Este jár haza, és szabadidejében is a főnökével lóg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Új állást kapott, a főnöke vele egykorú fiatal férfi. Elvesztek a közös időink. Hétvégente velem volt,most a főnökének segít be akkor is. Amióta itt dolgozik kb csak aludni jár haza és napközben is alig beszélünk. Amikor elmondom neki azt mondja nem szeretne mindennap ezen veszekedni, mert mindennap erre jön haza, már inkább nem is szólok, csak észre veszi rajtam. Azt mondja, házra gyűjt,és most ez a férfi adja a pénzt a zsebébe, ez most a cél,a lakás vásárlás. A szüleimnél lakunk egyébként, de én így nem tudom mi lesz, túl reagálom vagy tényleg baj van?
2018. ápr. 11. 20:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekünk még. Én 23 vagyok ő 28.
2018. ápr. 12. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!