Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról ha idősebb a nő mint a pasi? Van tapasztalatottok?

Figyelt kérdés
Én 25 éves vagyok a nő most lett 40en de nem látszik rajta és elég jól megvagyunk megvan a szerelem is,de sokak szerint hosszú távon nem lenne kitartó. Vkinek tapasztalata??

2018. ápr. 12. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

30 éves koromig csak idősebb nőkkel volt viszonyom, utána fordult a helyzet, ma már csak min 10 évvel fiatabbak vannak.

Fiatalon nagyon jók az idősek, nyugodtak kiegyensúlyozottak lényegretörőek.

2018. ápr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keresztanyam és a párja között van 13 év kb. Miután gyerekük született, keresztanyam teljesen kifordult addigi önmagából és csak a gyerek körül, a főzés és a mit gondolnsk mások körül folyt minden gondolata. Egy idő után paranoiás lett hogy megcsalja a férje. Hát mit mondjak addig ellenorizgette mig 1 év múlva bekovetkezett a megcsalas. Sajnálom őket, még együtt vannak de valahogy a pasit jobban tudom sajnálni. Ott az egész élete. És a felesége már nem is akar évek óta a kedvében járni
2018. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Van akinek a pap... Nem vagyunk egyformák. Nekem a velem egyidős lányok sem jönnek be, minimum 3 évvel fiatalabbakkal ismerkedtem. Én úgy érezném mintha a nővéremmel, nagyobb korkülönbségnél mintha az anyámmal lennék. Hát, nálam ez már aberráció lenne, de én így vagyok bekötve.
2018. ápr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb. Egy idősebb nő általában komolyabb, nem kell felesleges köröket futni az tiniszintű önbizalomhiány miatt, odaadó, kinőtt a hisztiből. Igazából egy fiatal lány a fiatalos kinézeten kívül semmi pluszt nem tud hozni, amit egy idősebb nő ne tudna.
2018. ápr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

15 év szerintem sok, nem most hanem később fog ez problémát okozni.

Bár én is el tudnám képzelni tőlem idősebb nővel a dolgot de az max olyan 5 évvel idősebb lenne.

2018. ápr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

40 vagyok nő, a párom 32.

Semmi hátrányt nem érzek.Együtt élünk van már közös gyerekünk is.

Pont a gyerektéma szokott sarkalatos pont lenni az ilyen kapcsolatokban.

Minden más megoldható de egy 40+os nő nem valószínű, hogy szülni fog.

Szóval a gyerektéma buktató lehet.

2018. ápr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 31 vagyok, párom 28. Bár ő sose írna le olyat, hogy "40en" és "tapasztalatottok". Nekem ez jobban számított, mint a korkülönbség.
2018. ápr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt 5 évvel idősebb barátnőm, szerintem csak negatívumokkal jár és nálad 15 év különbségről beszélünk! Én már nem vállalnék be nálam 1-2 évnél idősebb nőt.


Hidd el, mindketten boldogabbak lennétek egy korban hozzátok illő(bb) társsal, már csak a közös célok miatt is. Egy 25 és 40 éves ember teljesen máshol tart az életben.

Ezt most biztos nem így érzed, de abba gondolj bele (ez csak egy példa az egyik -legvalószínűbb- buktatóról), hogy amikor te 35 leszel és esetleg sportolsz, egészségesen élsz, akkor te még simán kinézel 5-7 évvel fiatalabbnak is akár, és egy 28 éves forma férfi azért elég vonzó.


Továbbá egy kisportolt, 35 év körüli férfira még simán ráakadnak a 25-28 éves nők. (ez az alábbi bekezdés miatt fontos)


Ezzel szemben ott lenne az 50 éves asszonyod. Aki szintén edzhet és élhet egészségesen (láttam én már olyan 50-es hölgyet, hogy bizony a kora ellenére ment az agyamban az ösztöni szintű "Úááááázt a segget nézd!!" :-) ), de abban a korban nagyon ritka az a férfi és nő, aki aktívan sportol és egészségesen étkezik. Addigra legtöbbünk szépen összeszed egy heti 5-6 üveg bor / doboz cigi stb. egyéb káros szokásokat és ez meg is látszik a testen. Nem mindenki, tudom, de a többség sajnos igen.


Tehát -> Számolnod kell azzal, hogy amikor te még a fizikai erőd teljében leszel, az 50 éves párod már elhízott, feladta, esetleg már betegségek is gyötrik. (itt mindegy is, hogy a betegség az életmódjából vagy a korából fakad, rád ez ugyanúgy negatív hatással lesz)

Számolnod kell azzal, hogy 10 év múlva, ha lehet is még gyereketek, neked el kell majd fogadnod, hogy már nem vonzódsz a feleségedhez.


Biztos ezt akarod? 2 élettel játszol, érdemes jól átgondolni. Ne a farkaddal gondolkodj (mondom, én is láttam már olyan 40-50 éves nőket, hogy egy pillanat alatt elcsábulnék), hanem vezesd le, hogy fogtok együtt működni (direkt nem az összetett "együttműködni" szót használom itt) 5, 10 esetleg 20 év múlva. 20 év múlva te még csak 40 leszel, ő viszont már 60. Menopauza miatti libidó csökkenés (esetleg megszűnés) stb., mindent meg kell vizsgálnod!


Azért lökök itt neked ilyen hosszú időintervallumokat, mert egy 40 éves férfi / nő már hosszútávú, esetleg holtig tartó kapcsolatot szeretne, nem 1-2 éves viszonyt.


Summarum: Nagyon sok veszéllyel jár ez a kapcsolat. Működhet, vannak erre példák, de az esetek többségében 1-3-5 elpazarolt év után ennek szakítás / válás a vége.

2018. ápr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tudok segíteni tanáccsal, bármivel, írj privátot nyugodtan, mivel van tapasztalatom idősebb nőkkel. (bár "csak" 5 év, de érzékeltem a korkülönbséggel járó hátrányokat elég erősen)
2018. ápr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eleinte nem gaz szerintem...

A kor elörehaladtaval lesznek gondok...tisztelet a kivetelnek

nalunk anyum unokatestvere es a ferje között 12 ev a különbseg

eleinte tök boldognak tüntek pedig sokan furcsan neztek rajuk

10 evig jo volt minden...

mostanaban sokat panaszkodik a nö

ö 52 eves a ferje 40.

Most jönnek elö a gondok

a ferje most van telje erejeben,ertitek...

es nem tul izgalmas neki az 52 eves felesege

a ferj elkezdett 30rüli csajokkal flörtölgetni

kezd elöjönni a korkülönbseg,megcsalni nem csalta meg elvileg

de a hapsi is a fiatalabb nökre kezdett el bukni

en nem vallalnam be,30 evesen meg tok jo,

de 50-60 evesen a sok korkülönbseg eleg gaz

mig a nö öregszik rancosodik addig a hapsi meg böven ravan kattanva a szex temara

2018. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!