Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek feleségem betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek feleségem betegesen féltékeny?

Figyelt kérdés
2017.12.20 házasodtunk 12.30 diáknak feleségem munkahelyén koleganőlye társkeresőn meg talált de én nem használtam 2018.1.2 ezért csúnyán őszevesztűnk. El is kőltőztem. 1.4 dikén kibékűltűnk de utána fojamatosan voltak pl otthagyta a munkahelyén problémáink képbe jőt az ő exe zaklatott minket. De a kis asszonynak is volt társkeresési hirdetése.január kőzepén fojamatosan jőt az exem el biztos hogy érzek íránta valamit .január végén újra őszevesztűnk az ő telefonján mert fojamatosan ment a furcsa dolgok elvetem a telefont és egyből balhézot. Én bármikor meg mertem mutatni neki. Utána otthagytam 11 napig hazakőltőztem és próbáltam megbeszélni ezt barátokal ismerősőkel hibáztam mivel megkértem az exemet is sajnos beszéltem vele de nem volt köztük semmi csak beszélgetés. Közben a feleségemet kértem mennyen szihologushoz meg legyen egy bejelentett munkája. Viszakőltőztem 2ho 12dikén utána felfűgesztetem a Facebook öt nem használtam és az exemel sem beszéltem nem foglalkoztam vele. 8-17 íg dolgoztam de mindig hamarabb haza értem mint 17 mert magán vállalkozó vagyok. Március elején kezdődött megint a féltékenység roham az exével elkezdet beszélgetni vérnyomás csőkentőt vet be ősze eset ki akart ugrani az ablakon a 9 edik emeletről. És még volt sok kis aproság. 24 dikén meg vert engem és az volt a baja hogy én az exemet szeretem 25 én személyesen találkoztunk az exemel 6 szem kőzőt megbeszéltűnk legyen vége a exes témának. De ő 26 diáknak exem anyát felkereste és ot balhézot 27 én még erre az exemet. 26-29 íg figyeltetet engem. Még az űgyfeleimre is rá kattant. 30 én be sokalt ám és ot hagytam. Sajnos még mindig szeretem mit tegyek Visza mennyek hozzá vagy próbáljam el felejteni.
2018. ápr. 13. 01:48
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Neked valami nagyon komoly memoriad lehet, hogy az idopontokat ennyire kened vagod. :O


Hagyd kezdj uj eletet.

2018. ápr. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Magadban próbáld tisztázni mért akarod és mért nem akarnád és ha több az akarod mint a nem akarod akkor kezdj új életet de ha kevesebb akkor felejtsd el.
2018. ápr. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

Volt oka féltékenynek lennie vagy nem?

Az exedet mért kerested fel?

Mért nem egy haverodat kérdezted meg mindenről mért az exedhez rohangáltál?

Engem is zavarna ha a párom exéhez rohangálna.

2018. ápr. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

És exed iránt érzel bármit is?

Mért pont vele beszéltél meg dolgokat mért nem haverjaidal barátaiddal?

2018. ápr. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Ha össze jöttél vele miért nem törölted magad a társkeresökön?

Én alapból törlöm ha már van valakim.

Hány évesek vagytok?

És mért exedtől kértél segítséget ha tudtad hogy féltékeny és nem normális ha valaki olyanról kér segítséget aki lehet még hajtana ránk nyilván rosszat mondana mert még kellenénk neki.

2018. ápr. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Feleségem miatt volt a félkeresés exemfelé. Barátaimat feladtam szűleimel is fel adtam miatta. Munkámat is hanyagoltam.
2018. ápr. 13. 03:09
 7/42 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog tudni benned bízni Sosem mert azzal hogy exeddel szóba által Nála ez azt jelentete hogy az ő szavára adtál és neked ő a mérvadó szóval igy már hogy még el is hagytad az ő szempontjából nézve már kiszeretet belőled és többé nem fog se bízni benned se szeretni elszurtad. Mert exek véleményét sose kérjük ki kivéve ha adunk a szavára ha adsz akkor még azt szereted az neked a fontos és jogos hogy féltékeny.
2018. ápr. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Társ keresőt nem is használtam. Nem foglalkoztam vele. Nem is érdekelt.
2018. ápr. 13. 03:11
 9/42 anonim ***** válasza:
Akkor ha Ennyire szereted miért hagytad el? Szerintem ő egy kapcsolat függő aki iszonyúan fél hogy nem elég jó és lecserélik és a magánytól. Az ilyen embereknek a rémálma a magány mért hagytad el ha szereted?
2018. ápr. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
A feleségem még a házasságunk előtt fél kereste az exemet mikor már rég levot zárva számomra.
2018. ápr. 13. 03:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!