Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek "dobjam" a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "dobjam" a lányt?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy lánnyal és már 4hónapja odaköltözött hozzám.Azt mondja,hogy jó velem,szeret velem lenni viszont tegnap kiderült

(Ő még nem tudja),hogy az exével találkozgat,ugyan azokat a képeket is elküldi mobilon mint nekem.Az lány fog talizni megint az exével,de nekem azt mondja,hogy egy barátnőjével fog talizni.

Egyébként ebből semmit nem éreztet velem.Kézenfogva sétálunk,hozzám bújik stb...


2018. ápr. 13. 11:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

Inkább azon gondolkodj el először, hogy mit nem adsz meg neki, ami miatt inkább az exét választja helyetted!


Utána meg szakíts. Ennek semmi értelme sincs.

2018. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%

Tőled a lakhatást kapja szexért cserébe, tőle pedig a pélót amikor éppen arra van igénye.

Szánt szándékkal senki nem találkozgat az exével csupán a két szép szeméért és pláne nem hazudozik róla. Ha jó vele és anyagilag nem megterhelő akkor szerintem kúrogasd amíg rá nem unsz, de sokkal több reményt nem fűznék a dologhoz.

2018. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
És még ebben a történetben is van aki megtalálja hogy miért a férfi a hibás! Mert nem ad meg neki mindent!! Eszem megáll.
2018. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mindent megadok neki!A sexel sincs gond :) Anyagiakban is segitem,ha úgy van...Pont azt mondta,hogy mennyivel másabb vagyok,mint a többi exe,mert többet megteszek neki .
2018. ápr. 13. 11:35
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Abban biztosabb másabb vagy, hogy ők nem voltak ekkora balekok és időben adtak neki egy lapátot, hogy hordja el magát.
2018. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Először kérdezd meg, hogy miért találkozgat az exével és ami fontosabb, hogy miért hazudik neked?
2018. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Én is " rápirítanék" előbb... aztán ha úgy van, kuka...
2018. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de ez a nő kihasznál téged. Dobd. A jó istenit. Kitartod és megcsal????
2018. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Albérletben lakunk és közösen fizetünk mindent.Anyagilag nem használ ki.Süt,főz,kimos rám.
2018. ápr. 13. 12:01
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is a szemedbe hazudik.
2018. ápr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!