Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsal a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a barátnőmmel? Hogyan deríthetném ki?

Figyelt kérdés

Nem vagyok féltékeny tipus és sok lány haverja van a barátomnak, de az egyik barátnőmmel fura számomra a kapcsolatuk. Sokat beszélgetnek pl. neten. Minden este látom, hogy pötyög neki és ha nincs fent a lány mondjuk 1 órája akkor tőlem kérdezgeti, hogy nem tudom hol van meg mit csinál. Ez nekem nagyon rosszul esik és szóltam is rá, hogy ne vele hanem velem foglalkozzon. Erre mindig azt mondja, hogy ő csak kedveli meg, hogy hasonló a természete az enyémhez és emiatt jól kijönnek. De ennyire?

Ha elmegyünk egy közös programra, ahol a barátnőm is ott van végig nevetgélnek meg beszélgetnek és úgy, hogy más a társaságból nagyon nem is tud hozzászólni a témához. Ez már más barátainknak is feltünt.

A lányt 11 éve ismerem és mondhatni legjobb barátnőm és sose nézném ki belőle, hogy a barátomra úgy gondolna de mégis a saját szememmel látom, hogy van köztük vonzalom és talán már más is.

Beszéltem vele is erről és ő is ugyanazt mondja, hogy csak haverilag bírják egymást és semmi okom féltékenykedni. De azt bezzeg nem mondaná,hogy ha engem ez zavar akkor most már nem fog esténként órákat pötyögni vele. Igaz, hogy mindig a barátom ír neki és személyesen is inkább rajta veszem észre, hogy keresi a lány társaságát, de a baratnőm meg ezt szerintem nagyon élvezi vagy már nem is tudom.

Mióta ennyire jóban lettek a szexuális életünk is kicsit visszafogottabb lett, sőt az elmúlt 3 hétben semmi se volt köztünk pedig barátomnak elég nagy az igénye rá. Mostanában mégis "nagyon fáradt", de a barátnőmmel messengerezni, képeket küldözgetni nem fáradt.


Nem akarok hisztis, féltékeny barátnő lenni, de szerintem ezekből kiindulva jogosan feltételezem azt, hogy talán van köztük több is, mint haverság.

Mondtam már ezt nekik egyébként külön-külön is és úgy is, hogy mindketten jelen voltak, de tagadják. A barátom azt is mondta már, hogy hogyha lenne köztük valami miért lenne velem? Ez mondjuk igaz. Viszont akkor miért foglalkozik ennyit a másik lánnyal?


Hogyan buktassam le őket, ha mégis lenne valami köztük? Nektek mi erről a véleményetek?

23/L


2018. ápr. 13. 11:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Akár megcsal, akár nem, ez nagyon nincs rendben. Mondd meg neki, hogy ezt nem tűröd, válasszon, melyikötöket akarja!
2018. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Valószínű gondolatban már elég messzire eljutottak egymással, párodat izgatja egy új "hús", barátnődnek meg a hiúságát legyezgeti, hogy melletted vele kavar a párod.

Teljesen érthető a féltékenykedésed, és jogosan dobhatnád ki a párod.

Vagy újíts be Te is egy barátot, és kezdj el vele messengerezni.

2018. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

"A barátom azt is mondta már, hogy hogyha lenne köztük valami miért lenne velem? Ez mondjuk igaz"


Ebben nem lennék annyira biztos. Nem akarok bogarat ültetni a füledbe és meglehet, hogy tényleg csak barátkoznak, de engem az exem a barátnőmmel csalt két évig úgy, hogy előadták a nagy barátságot, a hátam mögött meg ment a nagy szerelem...

2018. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Mindig fáradt veled szexelni, pedig nagy igénye van rá. Aha, elég nagy bullshit.

Az pedig megint más, hogy egyetlen férfi sem írogat folyamatosan meg hív el találkozni egy lányt csupán haverilag.

"A barátom azt is mondta már, hogy hogyha lenne köztük valami miért lenne velem?" Ez meg tipikus parasztvakítás. Azért mondja, hogy megnyugtasson.


Te tudod mit akarsz, de ahogy mondtam, nincs olyan férfi a földön aki haverilag írogat és találkozik azzal a lánnyal aki külsőre bejön neki. Ha pedig nem jön be neki külsőre akkor nem is beszélgetne vele állandóan.

Minimum egy numerát szeretne a barátnődtől vagy az sem kizárt, hogy folyamatosan kapja.

Nagy úgy fest a dolog, hogy hamarosan se pasi se legjobb barátnő. Bár nem ez lenne az első eset a történelemben. Gyakran egy barátság addig tart amíg nem kerül képbe egy olyan ember aki mindkettőnek bejön és vice versa.

2018. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

trükkösebben kellett volna csinálnod.

így, hogy szembesítetted őket a gyanúddal, már nagyon óvatosak szerintem, nehezebb őket csőbe húzni.

ha egyből nem mondtad volna el nekik a sérelmedet, lehetett volna ötletelni hogy mihez kezdj.


de 1 jó ötletem így is van, figyelj.


valahogy a pasid címéről, a pasid nevében írnod kéne a bnődnek, mintha te lennél a barátod.


ha van köztük valami, a bnőd válasza el fogja árulni.


lehet, hogy kicsimnek,szerelmemnek szólítja,vagy felhozza, hogy mikor legyen újra tali, szex.


ezt kéne vhogy meglépned.

2018. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Hasonló korban lehettem, amikor ugyanez történt velem-szinte.

Behunytam a szemem, nem akartam fúria lenni és ő is leoltott. Aztán egyszer egy nagy bulin azt hitték már hazamentem, csókolózni kezdtek. Meg összeborulva táncoltak.

De ugyanez, csak akkor még mobil volt simán, sms-ek, este felhívta.

Azért is néztem el, mert volt fiúhaverom nekem is.

Nekem nem legjobb barátnőm volt, hanem közös társaságbeli maca.

Tényleg nem akarlak elkeseríteni, de ez több mint gyanús.

Közös ismerős, barát nem tud infót? Engem párszor figyelmeztettek, indirekt módon, virágnyelven, de idióta voltam.

2018. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
68%-nak igaza van, most már óvatosabbak lesznek.
2018. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#5 Igazad van. Viszont nem akartam kutakodni a barátom után vagy ilyesmi, hanem naivan azt gondoltam, ha rákérdezek őszintén elmondja/mondják.


Nekem is vannak fiú haverjaim és nem is vagyok minden lányra féltékeny, akivel beszél csak ez már sok és nagyon gyanús.


Az jó ötlet, hogy írjak neki a barátom nevében, de ha mégis tévednék és nincs köztük semmi és kiderül, hogy a nevében írogattam lejáratom magam. Meg nem is szeretném se a barátomat, se a barátnőmet megbántani. Természetesen csak,ha tényleg nincs köztük semmi.

2018. ápr. 13. 12:49
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem is csalt meg vele, sanszos, hogy meg fog. Mindkettőt meneszteném, legyenek boldogok.
2018. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%

Amit az 5os ir tenyleg jo otlet!! Csak nehogy lebukj!:D én a végén blöffölnék is egyet a barátodnak, hogy "láttalak smarolni az xy-al" meg hogy "bizonyítékom van arra hogy megcsalsz vele" ilyen helyzetben jól jöhetnek az ilyen taktikák.

17/L

2018. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!