Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak fáradt vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak fáradt vagy már nem akar velem lenni?

Figyelt kérdés
Párommal csak 2hónapja vagyunk együtt, eleinte odavolt értem, alig várta, hogy találkozzunk. Szerdán kérdeztem ott aludjak-e este, azt mondta inkább holnap, mert nagyon fáradt. Aztán csütörtökön már szó sem volt róla, ma amikor felhívott elkezdett panaszkodni mennyi munka van és milyen fáradt, na mondom akkor ma sem találkozunk? Erre azt válaszolta majd felhív, ha hazaér és megbeszéljük. Kérdeztem, hogy baj van-e kettőnkkel, azt mondta nincs, csak fáradt, de én nagyon félek, mert eddig nem így viselkedett.
2018. ápr. 13. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Bàrmennyire is fáradt vagyok, szeretnék azzal lenni akibe szerelmes vagyok. Na már most 2 hónap nagyon kevés idő, rózsaszín köd időszak.
2018. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lényegében mindegy, hogy fáradt, vagy megunt. Nem tudtok együtt lenni, az pedig neked nem jó.
2018. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fáradt, lehet nem, de veled nem akar lenni.
2018. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösznöm a válaszokat, akkor sajnos jól éreztem, hogy gond van.
2018. ápr. 13. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolatban voltam és akkor döbbentem rá, hogy nem szeretem, mikor már nem akartam vele lenni és nem éreztem azt, hogy megéri miatta 3 órát utazni. De még saját magamnak sem mertem bevallani, úgy voltam vele most ilyen kedvem van, itthon akarok lenni. De rájöttem, hogy egyik exemnél sem csináltam ilyet.
2018. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!