Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom állandóan megsétődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állandóan megsétődik és olyankor nem szól akár 1 napig sem. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
20 évesek vagyunk, már régóta együtt vagyunk, de ez a sértődgetés folyamatosan jelen van az életünkben, és én nagyon nehezen viselem, hogy egyszerűen nem tudom mit kezdjek vele olyankor, mert minden hatastalan, leginkabb odaig fajul, hogy nem birom elviselni a szotlansagot es osszeveszunk es csak hosszas beszelgetes utan fejezi be. De olyankor is azt erzem, hogy nem beszeltuk meg, hanem csak elmondtam hogy mi bant es atsiunk felette, nyilvan en szeretnem megbeszelni es valtoztatni, de akkor csak folytatodik a veszekedes es en csak bekesseget szeretnek. Sokszor volt mar, hogy azt mondta hogy valtoztat ezen, de ujra visszaterunk ehhez egy ido utan. Viszont o meg azt nem tudja kezelni, hogy mindenen elsirom magam, barmivel megbant mar konnyezik is a szemem es mivel nem is foglalkozik vele, hogy sirok ezert meginkabb ram tor. Most volt egy nagy veszekedesunk, ahol is megbeszeltuk, hogy mindketten valtoztatunk a dolgokon, de kozben mondott egy olyan dolgot, ami nagyon bant. Azt mondta, hogy innen tudjuk hogy nem az igazija vagyunk a masiknak, hogy nem tudjuk egymas hulyeseget kezelni, en ezzel nem ertek egyet, mert szerintem ettol fuggetlenul nagyon jo a kapcsolatunl, nagyon szeretjuk egymast, es nem gondolom, hogy azert nem lehetunk a masik igazija, mert egy dolgat nehezen kezeljuk. Ti mit gondoltok errol?
2018. ápr. 13. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van. Nem illetek össze.
2018. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
O mar eldontotte hogy neki nem vagy az igazi. Innentol kezdve semmi ertelme.
2018. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem illetek össze. Párod végtelenül gyerekes. Nem lehet egy szinten említeni az érzékenységet, ezzel a gyerekes nem szólok hozzád viselkedéssel. Nem úgy tűnik, mint aki foglalkozna az érzéseiddel. Ebben a kapcsolatban sajnos Te vagy az érett és a felnőtt. Ha képes ilyeneket mondani, hogy nem vagytok az igaziak egymásnak, akkor minek húzza az idődet...?
2018. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!