Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom albán, most haza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom albán, most haza ment. Miért lett velem más?

Figyelt kérdés

Mikor haza ment pihenni az első hetekben még mutatta felém, hogy hiányzom, érdeklődött mindig felőlem. Az utóbbi pár napban viszont ha nem kérdezek ő sem kérdez. (3.hete van az országában) És gyanút fogtam...

Egyszer csak jött egy olyan megérzés, hogy megcsalt. Ritkán tud írni,beteg az anyukája..., ezt megértem, de mintha elhidegült volna,nincs mostanság már kedves szava,amit hiányolok tőle!


Ilyenkor átveszi az ottani szokást vagy mi lehet a baj?


Attól félek, hogy ezzel a sok nyaggatásommal elfogom veszíteni és ha nincs is igazam,akkor besokall,hogy csak hisztizek, gyanúsítom őt ezzel-azzal.

Tanácstalan vagyok, várjak én így rá?

Már olyan érzésem van, hogy csak zaklatom őt a sok vitámmal és tényleg bele un.


2018. ápr. 13. 19:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy már többször ki lett vesézve az albán-magyar párkapcsolat, de az én esetem talán annyiban más, hogy mi itt magyarban együtt lakunk. És sosem kételkedtem abban, hogy szeret. Ezidáig! Vagy túl reagálom?
2018. ápr. 13. 19:21
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Azért mégis szőttél valami idióta kérdést ebbe a vonalba... Istenem, hogy nem unod. Menj utána, szia!
2018. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most én nem hiszem, hogy bántottalak a kérdésemmel,akkor nem értelek miért írsz ilyet. Ha nem ertettél valamit kérdezz inkább,vagy lapozz tovább egyszerűen. További szép estét neked!
2018. ápr. 13. 19:29
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Énekeld el neki a Nikasi peri meno című slágert. Biztos jobb kedve lesz.
2018. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Az is lehet,hogy többet nem jön vissza Magyarországra,vagy végleg hazament az ottani feleségéhez.Bocsi,nem tudlak megnyugtatni. :/
2018. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
ahhh ezek az albán lwgények... nekem ks volt egyszer szerencsém egyhez... soha többet köszi
2018. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Úr Isten egy migráncs!

Ha visszajön értesítsd a rendőrséget, ha van pénze, akkor Rogánt....

2018. ápr. 14. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:) itt van vállalkozása, nővére is itt van és az apuja is, vissza jön azt tudom, nem ilyen tanácsra lett volna szükségem.


Csak olyan válaszokra lettem volna kíváncsi, aki hasonló helyzetben volt már.



A fajgyűlöletedet pedig itt nekem mellőzd légyszíves, köszönöm.

2018. ápr. 14. 16:27
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 5. - 6. Válaszolók,

Köszönöm értelmes válaszotokat! 🙂

Aki volt már hasonló helyzetben bizonyára at tudja érezni, megérti a helyzetemet. Aki nem, az legyen szíves tartsa meg magának az undok válaszait. Nincs erre szükségem.

2018. ápr. 14. 16:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Hány éves a srác? ha 25+ biztosan a felesége miatt nem annyira aktív.

Amúgy ismerek egy párt évek óta együtt vannak és együtt élnek a srác albán a csaj magyar, most született gyerekük úgy egy éve. Na ha ebből az gondolod mennyire szép, nagy szerelem, stb akkor tévedsz. Amióta ismeri a lányt állandóan csalta. Szegény lány sajnálom, elmondanám neki, de hát albánnal van együtt tudhatná, hogy ezek mindenkivel csalnak mindenkit.

2018. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!