Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak! Amikor ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Amikor ismerkedtek egy lánnyal, randizgattok, melyiket részesítetek előnyben? A magabiztos, vagány vagy szerényebb lányokat, akiken esetleg még látszik is, h zavarban van, mert tetszel neki? 25. N

Figyelt kérdés
2018. ápr. 13. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Onmagat adja. Nem kellenek alarcok amik kesobb lekerulnek.
2018. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Sokkal inkább a szerényet. Plusz nekem az is tetszik egy lányon, ha kicsit szerencsétlen és össze-vissza bénázik, az olyan aranyos... :)
2018. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint a kedves, szerényebb, szégyenlős lányok a gyengéim, de ez csak 1 vélemény.

Más nem tudom, hogy van vele.

Úgyis kiderül hamar az eredeti személyiség, nem célszerű mást adni.

2018. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi fiúk! ezt nem is azért kérdeztem,h mit szeretnék eljátszani, hanem az egyik típus vagyok és kíváncsi vagyok, h mi a vélemény :) csak ennyi
2018. ápr. 13. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 mert ha itt senkinek nem jön be az a típus amilyen te vagy, akkor zárdába vonulsz, vagy mi a szösz? :)
2018. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő !
2018. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki szerényen magabiztos. :)
2018. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a vagány embereket, szóval legyen szerény!
2018. ápr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagány :)
2018. ápr. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!