Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől térnek észhez a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől térnek észhez a férfiak?

Figyelt kérdés
A párom néha olyan stílusban beszél velem, aki kb vállalhatatlan. Nagyon meg tud bántani, és bár utána általában (nem mindig!) bocsánatot kér, én nem tudom ennyivel lezárni magamban a dolgot. Hisztérikus, cinikus és kezelhetetlen. Néha mintha nem is ő lenne, előfordul, hogy rá sem ismerek. Hiába ülök le vele beszélni, megígéri, hogy nem fordul elő többet, mégis mindig van legközelebb..pedig alapból teljesen normális, de néha mintha bekattanna.
2018. ápr. 13. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Én egy vájling szilvás gombóctól, mások nem tudom.
2018. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Attól, hogy elhagyják őket.
2018. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
#1 én a túrógombócra esküszöm!
2018. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

A párod azért viselkedik így veled, mert te egy olyan nő vagy, aki tolerálka ezt a stìlist. Ha asszony lennél a talpadon, és kivágnád, talán meghúzná magát és bocsánatot kérne.


Nem csak a párod a hibás, hanem te is. Egy ilyen nő mellett lehet én is így viselkednék, mert miért ne? Gondolom a párodnak a viselkedése ellebére is szétteszed a lábad.

2018. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Pl. kidobod.
2018. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Hiába pontoztad le az 59%t, igaza van...
2018. ápr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a kérdés. Nem az a kérdés, hogy mitől térnek észhez a férfiak, hanem az, hogy mitől térnek észhez a hozzád hasonló nők. 18 éves kor felett gáz azt gondolni, hogy a rosszfiú majd miattad megváltozik. Az is gáz, hogy ilyeneket eltűr valaki egy kapcsolatban, aztán panaszkodik.
2018. ápr. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Semmitől. Nem fog megváltozni.

Azért viselkedik így veled, mert megteheti. Te meg hagyod. Egy "bocs" és minden el van felejtve.

Miért ne viselkedjen így? Egyáltalán nem fél, hogy elveszít. Tudja, hogy elüldözni se tudna, mert "szereted".

Van abban a mondásban valami, hogy a nő olyan, mint a parketta. Ha elsőre jól lefekteted, akkor egy életen át taposhatsz rajta.

2018. ápr. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Mert nincs következménye.

Mondd neki hogy legközelebb kidobod ha ilyet tesz.De legközelebb tedd is.Pakold össze a cuccát.

2018. ápr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát a "férfiak"... a te egyszem nyomid szerintem kb semmitől. Tényleg bírsz arra gondolni, hogy szeret, szerelmes beléd, épelméjű, kiegyensúlyozott ember, akivel valami közös jövőt szeretnél, vagy tudnál elképzelni?
2018. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!