Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hiszik el mikor ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszik el mikor ezt mondom?

Figyelt kérdés
Vannak napok,amikor depis féleség vagyok,ki se akarok menni a lakásból,nincs semmihez kedvem,nem akarok senkit látni,ki is kapcsolom a telefonom.Ha ezt elmondom őszintén,mindig megkapom hogy csak hazudok,vagy mással vagyok,mintha ez olyan furcsa lenne,és másnál nem lenne ilyen.Mit mondjak erre mikor ezt nem hiszik el ?
2018. ápr. 14. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem is van ilyen és pont lesz..rom hogy elhiszik vagy sem. Nem kell senkinek sem bizonygatni.
2018. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jarsz pszichologushoz?
2018. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy dokihoz kellene járnom,szimpla hangulatingadozásaim vannak.
2018. ápr. 14. 17:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint amikor valaki öngyilkosságot, halálvágyat emleget, a környezete csak legyint rá. Az emberi alaptermészet olyan, hogy nehezen tudjuk kezelni, ha valaki depresszív, szomorú. Sokan nagyon rosszak vagyunk mások problémáinak meghallgatásában, megoldásában, esetleg vigasznyújtásban. Ezért inkább ráhagyjuk, komolytalannak tartjuk az illetőt, csak hogy kibújjunk ez alól. Nem túl jó, hogy ennyire nincs az ismerősi körödben olyasvalaki, aki úgy igazán megértene, meghallgatna. Sosem értettem, miért veszi körbe magát az ember ilyen felületes emberekkel, akik csak a jóban vannak vele, rosszban meg magasról tesznek rá. Mintha valami rendellenes dolog lenne, ha rossz periódust élünk meg - pedig ilyen biztos, hogy náluk is van időnként...
2018. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Talán lenne 1-2 ember,de amikor ilyen hangulatban vagyok,nem szeretek beszélni a gondjaimról,az nem segít,magamban kell átgondolnom néhány dolgot.Ilyenkor szoktam némi alkoholt inni,de az se jó,mert felnagyít mindent,másnap meg még depisebb vagyok.Nem tudom magamra ráerőszakolni hogy jobb kedvem legyen ilyen napokon.Az a baj,mostanában sűrűbben fordul elő.2-3 nap oké,2 nem,össze-vissza váltakozik.
2018. ápr. 14. 17:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondom en, hogy bajok vannak.

Menj pszichologushoz!

2018. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szimpla hangulatingadozás? Nem, neked orvosra van a szükséged.
2018. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez már eljutott a segítségnyújtásig.

Mi változik? Laikusok nem tudnak segíteni neked! El kell menned orvoshoz. Van ebből kiút. Tudom, mert én is depresszióra hajlamos vagyok. Nekem nemcsak a testi, hanem a lelki egészségemre is jobban kell ügyelnem mint az átlag. Menj el pszichológushoz, kérlek!


Tudom miről beszélek!

2018. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is több, mint hangulatingadozás, mint kiugrott alkesz mondom neked.

A párod viszont nem igazán a párod, ha ennyire nem fogad el, miért nem megy hozzád ilyenkor?

2018. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!