Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A párom fent van egy társkeresőn...

Véletlenül bukott le. Én pedig galád módon feltörtem a fiókot, mert tudom az email címét, és a jelszavát is feltörtem...

Azt hittem, hogy most jön a fekete leves, és megcsal, találkozgat... Ehelyett egy elég furcsa dolgot tapasztaltam...

A párom látszólag normális értékrendel rendelkező, jól szituált férfi. 31 éves.

A társkeresőn viszont... nőket hülyít, és teljesen másnak adja ki magát... Pl. Az egyik nőnek írta, hogy több szalonja is van(természetesen nem), és gazdag, etc...

Egyiknek se írta, hogy találkozna, vagy ilyesmi...

Ledöbbentem.

Mire lehet ez neki jó? Egyszerűen nem értem...

Nyilván ez olyan, mintha itt megkérdeznék egy trollkodót, hogy az mire jó, nyilván a saját szórakoztatására...

De ez mire lehet jó? Nőket hülyít, akik társat keresnek... :(


2018. ápr. 14. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

"De ez mire lehet jó? Nőket hülyít, akik társat keresnek..."


Szerinted a társkeresőn lévő nők közül hányan keresnek ténylegesen társat, illetve hányan ténylegesen létező személyek? Lehet, két troll szivatja egymást.

Egyébként a nők között is sokan szórakoztatják magukat a társat kereső férfiakkal. Mindkét oldalon vannak ilyenek.

2018. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy jó párkapcsolat titka az őszinte és nyílt kommunikáció BÁRMIRŐL!

Kérdezd meg tőle. És mondd el azt is, hogy hogy szereztél erről tudomást, és NE hazudj neki.


Nagyon szép kapcsolatotok lehet a leírás alapján. Egyik jobb, mint a másik. Bizalom és őszinteség nulla nálatok!

2018. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy S osztályú TROLL! 😁
2018. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig őszinte volt a kapcsolat...
2018. ápr. 14. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet. h. mentálisan beteg, többszörös személyiség
2018. ápr. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már ez is megfordult a fejemben, bár akkor tuti lennének más tünetek...

Szerinte "szimplán csak unatkozásból".

Ő ezt állította, amikor rákérdeztem... Azóta nem került szóba, de remélem be is fejezte valóban.

2018. ápr. 17. 23:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!